Dihtung glave po mjeri ?

Dihtung glave po mjeri ?

BHT Ovisnik
Pozdrav, zanima me da li netko zna firmu dal postoji u BiH, ili nacuo sam u Zagrebu koja se bavi izradom dihtunga glave po mjeripo uzorku starog ili originalnog ? Svaka informacija ako tko zna je dobrodosla.
Hvala
 
Član
ja sam misljenja da bi dobar cnc masinista mogao po uzorku to vrlo lako napraviti od bakra ili aluminija
 
Član
Radnja Victor Reinz prije Gazprom pumpe u Rajlovcu sa desne strane u sklopu autoservisa, imaju dihtunge po mjeri.
 
BHT Ovisnik
Da,on se treba sjeci, samo sto to nije bas jednostavno, 4cil je sale pa javi akda saznas,hvala ti :)
Boki imas li ime firme, broj ili nesto da mogu kontaktirati. Uspio sam naci neke 2 firme u ZG,al radije bih ovdje ako mogu
 
Član
To sam jarana pitao koji se bavi tim, radi obrade glave motora i sl, pa mi on tako rece. Pitat cu ga za broj ak ima, pa ti prosljedim.
 
Član

Evo...

10590464_760210287369872_3804629187866239037_n.jpg
 
BHT Ovisnik
Hvala puno, zvao ali se nitko ne javlja. Valjda su zatvorili pa cu zvati ujutro.
 
BHT Ovisnik
@VR6Boki
Boki hvala puno, oni to rade i prilicno su povoljni, oko 100km, samo sto moram cekati 10 dana jer salju to u Mladenovac u Srbiju. Zvao sam njih, oni kazu oko 40€ kosta i bude gotovo isti dan, pa sad pokusavam naci da li ima neki prijevoz tamo,bus i sl. On je 40km juzno od Beograda, pa ako tko zna da ide neki bus tamo biti ce mi od pomoci.
 
Top