digi cam Olympus FE-210

digi cam Olympus FE-210

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja kupio nekakve 2 sa punjacem za 5KM na autopijaci. Dobro rade, evo vec 3 mjeseca. Digitalac citav dan izdrzi.

Imam i 2 iz OBI.a, placene 11KM i dosad su dobre. Za njih imam nekav aku, za 12h ih napuni.

zakljucak
Prohodaj po autopijaci il' kakvom buvljaku:D
 
Član
ja sam kupio punjac i 4 baterije sony-evo. nesto slicno onom gore sto je mirza postavio, s tim da je punjac sa poklopcem i mogu se i male baterije (AAA) puniti. baterije su 2500 mAh Ni-MH i predobre su...
sve to sam prije godinu platio 45-50KM...
moja preporuka su ti ove sony-eve, bas dugo izdrze. sigurno preko 300 slika, bar na mom aparatu...
 
Legend
hvala decki.......

ove baterije varta sto sam kupio su sr**e cisto.....otisao kupio philips endurance i extra sluzile ....

i onda sony rechadgeable......punim praznim , sad mi puno duze budu .....
 
Član
Druze ja sam imao ovaj aparat....Provjereno Nimh baterije i ovaj sonijev punjac sve oko 30-40 km kosta i moze brate dugo da se slika.......;););)
 
Član
i jos da ti napomenem nesto, mada vjerovatno znas al et... baterije puni tek kad se skroz isprazne...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
i jos da ti napomenem nesto, mada vjerovatno znas al et... baterije puni tek kad se skroz isprazne...

i uvjek sto duze! preko noci recimo. punjenje baterije "po malo" joj skracuje zivotni vjek velikom brzinom.
a sto vise mAh, to baterije duze traju napunjene.
a ako za nuzdu nekada morate kupiti baterije koje se ne pune, uvjek kupovati alkalne sa 5 zvjezdica (svaki proizvodjac ih zvjezdicama oznac.)
sve ostale ne mogu izdrzati 10-15 snimaka sa blicom (zavisno od velicine lcd)
 
Član
mozda skrecemo sa teme, ali to sto se tice duzine punjenja i nema veze. bar na ovom mom punjacu. kad se napune, ugasi se lampica i on prestaje sa punjenjem. a u papirima od punjaca je doslo napisano vrijeme koliko je potrebno puniti, zavisno od mAh te da li se pune 2 ili 4 baterije...
 
Legend
emir_89 je napisao(la):
i jos da ti napomenem nesto, mada vjerovatno znas al et... baterije puni tek kad se skroz isprazne...

to znam,...normalna stvar,baterije novije tehnologije i u mobitelima i sve ostale traze takvo rukovanje....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top