digi cam Olympus FE-210

digi cam Olympus FE-210

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
pozdrav klapa,...dobio sam ovu digitalku ,baterije su joj jako slabe,i odem za prvu pomoc kupim 2x ove baterije (1.5V AA baterije)

51QZPGY1Q0L._SL500_AA280_.jpg


i rezultat,katastrofa.....nisam napravio samo par fotki , baterije se isprazne,,......

e sad posto sam do sad imao digitalke sa originalnim baterijama a ne ovakvim....jeli problem u digitalcu,neki kvar ili caka....

bojim se da cu otic dati lovu za neke dobre "Rechargeable" baterije koje se dozvoljavaju puniti ,..... i da opet bude isto....

ako i nije do digitalca,koje mi baterije preporucujete , (Nimh) (Nicd) ili (Li-on) ???

rijec je o ovoj....

olympus-fe210.jpg


olympus-fe-210.185436.jpg
 
Član
Sony Rechargeable ..Cycle Energy...4 baterije i punjac za njih je mislim oko 70 KM bilo..ali prije vise od god..tako da je to jeftinije..i perfektno sluze...citavu exkurziju sa jednim punjenjem sam slikao..kartica 2 gige puna bila..blic ovo ono..
 
hmmm ja koliko znam jedna serija nikon aparata trosi baterije nenormalno znaci bukvalno nemozes im pruziti izvor napajanja 15 slika max i to je to sad nezz nema i olympus tako ti problema :icon_question:
 
BHT Ovisnik
duracel ili uzmes akku,tj. sto se pune,ja koristim vec 4 godine jedne te iste 4 baterije,stalno punim,za svasta koristim,u digitalnom mi mogu piti kolko i duracel,jedan citav SR mi izdrze,a stalno pali gasi i to:icon_smile:
 
Član
imam i ja olympus....nezz koji je ali isto nemoze da puno slika na ovim bezveze baterijama...mislim varta....nego kupis one sto se pune...ali gledaj koliko mmA (mili ampera) imaju kod mene su 2088 mmA i radi extra ....samo su u pitanju baterije nije nista dugo...pozz
 
Član
I ja imam slican model takav, i meni takodjer trosi baterije jako puno, i smatram da to vecinom trosi display jer je oko 6,4 incha ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top