Diamant srebrna octavia by hakkler

Diamant srebrna octavia by hakkler

Član
aha..puno toga bi bilo dobro..al sad malo moram se financijski oporavit :cool:
btw. takva jedna šlapa u ovlaštenom kod nas dođe 2300 hrk :icon_eek: a ni gume u toj dimenziji nisu jeftilen.

al idemo polako...:icon_biggrin:
 
Član
Kada stigneš, spustiš ju malo i bude bomba... lijepo je vidjeti da netko jako pazi na vozilicu... sretno ;)
 
Član
edoze je napisao(la):
svidja mi se,tesko da si mogao bolje nabavit ;)
extra,i sretno u nastavku...

Točno tak...nema bolje od orginala..:cool:

Najjača scena mi je kad sam sparkan npr. na parkingu od Konzuma ili nekog drugog trgovačkog marketa... u blizini nekog passata ili nekog drugog serijala bijesnog auta...i obični prolaznici koji nisu educirani u vezi auto-moto svijeta ..zastanu i komentiraju..kak dobro izgleda škodilak. :icon_biggrin:

hvala svima na komentarima :cool:

ups..moram avatar promijenit :lol:
 
Član
Situacija od jučer...:D
Nakon dugo vremena od kad imam Octaviu zaustavi me murja dok sam išel u nočnu šihtu.Potez u ZG na Slavonskoj smjer istok iza omv pumpe poslije nadvožnjaka na autobusnoj stanici.Inače su tamo non stop..snimaju brzinu.
Išel sam u lijevoj negdje cca 65km/h i lik maše i vadi me iz lijeve trake. Nadolazeči auti iza mene koji su išli osjetno brže su odmah lupali po brenzi.
Ugl. stanem..sva 4..spustim šajbu.Policajac mi se uljudno obrati:"D.večer..kontrola..promentu i vozačku molim.Gleda lik par sekundi i onda kaže:

"Nisu li ti kotači malo preveliki za vaš auto" ?? Rekoh nisu: Taman su kak treba.
Policajac: Hmm..koliko je to cola?? Rekoh 17" ..pa piše... pod napomenu..:lol:
hm..da..(valjda nije odmah skužil pošto je držal kažiprst prek prometne i upalo mu oko samo 195/65/15.)
Policajac:"Dobro izgledaju..makar mi se čine prevelikim"
Rekoh: fala..:icon_biggrin:

Ovaj drugi je samo stajal naslonjen na O2FL i nišanil i dalje...
Vratil mi dokumente i:"Doviđenja"..doviđenja..lagano lijeva žmiga i malo po jačem gasu da stignem na semafor za Čavićevu ulicu pošto se taman upalilo zeleno..nisu više obračali pažnju..imalu su "mušteriju" koji je očito malo prekoračil u km.. :icon_twisted:

Kakav lik od murjaka? :D
 
Član
pusti mu onu pjesmu "Sve je na prodaju" :lol:
a sta ces,tuning styling,ovo-ono,i murjaci su ljudi,koliko god mi sumnjali :lol:
 
Član
još jedan pikčer u kvartu poslije nočne šihte (slikano s moby-em)

DSC01395.jpg


i to je to za ovu godinu...:icon_smile:
 
Octavia odlicna. Svaka cast na posvecenosti. Nego reci ti nama kako zena reaguje na tvoja ulaganja u auto? :icon_smile:
 
Član
ko i svaka druga: Nepotrebno ulaganje,trošak..čemu to ..jel je auto išao i prije..sa starim kotačima itd,itd...:lol:



i koliko got gunđa ... opet joj je drago...ne da mi da pred firmu dođem po nju da kolegice ne vide u kakvoj se kočiji vozimo :icon_smile:
 
hakkler je napisao(la):
ko i svaka druga: Nepotrebno ulaganje,trošak..čemu to ..jel je auto išao i prije..sa starim kotačima itd,itd...:lol:



i koliko got gunđa ... opet joj je drago...ne da mi da pred firmu dođem po nju da kolegice ne vide u kakvoj se kočiji vozimo :icon_smile:

Nedaj boze da ti njoj odgovoris, "i kupovanje garderobe je nepotrebno ulaganje kada i ona kupljena prije mjesec dana dobro izgleda" :D

Polako samo, fino ide, za porodicu taman look ;)
 
Top