Detailing M3 EVO GT2

Detailing M3 EVO GT2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
a u pm jes dobar
aaa brate ne mogu da vjerujem prelijep je
samo da mu je volan na nasoj strani uffff predobar boga mi
da mi je i ovu njihovu opremu za ciscenje ouu :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
a u pm jes dobar
aaa brate ne mogu da vjerujem prelijep je
samo da mu je volan na nasoj strani uffff predobar boga mi
da mi je i ovu njihovu opremu za ciscenje ouu :cool:

Pa da tetki operes auto:icon_biggrin:
 
allroad je napisao(la):
a u pm jes dobar
aaa brate ne mogu da vjerujem prelijep je
samo da mu je volan na nasoj strani uffff predobar boga mi
da mi je i ovu njihovu opremu za ciscenje ouu :cool:

Ne može nikako na našoj strani :icon_smile: Za UK i jeste izvedba i 19. od 50 primjeraka ukupno :icon_smile: Da je na našoj strani ne bi bio to što jeste :D
 
Član
unikatan primjer , baš mi je drago da je došao u prave ruke, kako je samo zabljesnuo :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Porschefan je napisao(la):
:lol: , ko bi ga tako održavao ovdje, ali bilo je i 200 komada za zapadnu Europu

Tačno, 200 za Evropu, 50 za Englesku...a kod nas da je kojim slučajem neki primjerak završio vjerovatno bi završio negdje omotan oko bandere što je sudbina većine BMW-a koji su stigli ovdje u pogrešne ruke...Malo ih je imalo sreću od prve doći u prave ruke i tu ostati :icon_smile:
 
Bilo bi m3-ca puno više da nema ovih glupih ograničenja uvoza, zašto jednostavno ne sastave popis točno određenih automobila koji se mogu i stariji uvesti, a ne ovako, kod nas možeš registrirati stojadina kojemu je bitno da ima svijetla i 4 kotača, a ne mogu se uvesti i registrirati auti kao što je ovaj m3 i slični. Kad ćemo više u tu Europu :icon_question: :icon_smile:
 
Eh pa to je već do naših nikakvih zakona...i tačno to što kažeš...bolje da se kotrlja po cesti hrpa nekih yuga i stojadina koji se raspadaju više nego što se voze a ne možemo uvesti jedno ovakvo auto jer zaboga, nije mlađe od 7 godina, a ti kontejneri su kao mlađi i manji zagađivači!
 
Zato su Englezi kraljevi, redovno pratim zbivanja na njihovoj automobilskoj sceni, jednostavno se može registrirati sve što ima veze sa sportskim, koliko samo ima limitiranih serija raznih auta koje postoje samo tamo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top