Detailing M3 EVO GT2

Detailing M3 EVO GT2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za početak, radi se o modelu E36 M3 EVO GT2 (EVO individual) kojih je proizvedeno svega 50 primjeraka za UK kupce, a ovo je 19/50 primjerak. Osnova je 3.2 litarski motor sa 321 HP u, tada unikatnoj, boji nazvanoj Imola Red. Dodatci ovom modelu pored „standardnog“ EVO-a su:
-Antracitna unutrašnjost sa središnjim dijelovima sjedišta, umetcima u vratima i rukohvatima u Red Nappa koži
-Stranice sjedišta i nasloni za glavu u antracitnoj boji
-Sportski volan sa zračnim jastukom
-Clear indikatori
-GTII spojler
-Nastavci na uglovima prednjeg branika
-Harmon Kardon Stereo
-Električni stražnji pop-out prozori
-Bočni zračni jastuci
Ukratko, auto je prešao svega 7230 milja nakon čega je garažiran radi vlasnikovog odlaska u Švicarsku gdje je odselio i radio, a u UK se vratio 2003, izvršen pregled auta i pređeno dodatnih 23 milje nakon čega je ponovo garažiran.Trenutni vlasnik je morao zamijeniti naravno sve tekućine, remenje, bateriju i sve ostalo što je mehničar mogao naći a iz garaže u kojoj se nalazio morali su ga izvući naravno.U ovakvom stanju se nalazio kada je kupljen:

p1.jpg


Hauba:

P1050595.jpg


Prednje vjetrobransko staklo:

P1050596.jpg


Izvlačenje auta na cestu:

P1050598.jpg


Unutrašnjost:

P1050599.jpg

P1050603.jpg


Odavde počinju radovi :)

1.jpg


Upotrebljena oprema:

2.jpg


Čišćenje felgi:

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

12.jpg

13.jpg


Čišćenje zadnjih lukova(prije):

7.jpg


Poslije:

8.jpg


Čišćenje prednjih lukova(prije):

9.jpg


Poslije:

10.jpg

11.jpg


Čišćenje motornog prostora:

14.jpg


Detaljno čišćenje eksterijera:

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg


Čišćenje detalja unutrašnjosti:

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg


Sjedišta su kombinacija crvene Nappa kože i pravog antilopa a ne alkantare.Četkanje sjedišta nakon usisavanja:

29.jpg

30.jpg


Zamjena kedra:

31.jpg

32.jpg

33.jpg

34.jpg

35.jpg

36.jpg

37.jpg


Poliranje, upotrebljeni materijal i fotografisanje

38.jpg

39.jpg

40.jpg

41.jpg

42.jpg

43.jpg

44.jpg


45.jpg

46.jpg

47.jpg

48.jpg

49.jpg

50.jpg

51.jpg

52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

56.jpg

57.jpg

58.jpg

59.jpg

60.jpg

61.jpg

62.jpg

63.jpg

64.jpg

65.jpg

66.jpg

67.jpg


Originalna opremau autu, nikada korištena:

68.jpg

69.jpg

70.jpg


Odabrane slike:

71.jpg

72.jpg

73.jpg

74.jpg

75.jpg

76.jpg

77.jpg

78.jpg

79.jpg


Hope you enjoyed it like i did :)
 
Član
ljepo je kad tamo ima ljudi koji ti to mogu napravit...ja nemem pojma gdje bi mi to ovdje ljudi tako dobro uradili....
 
Legend
svaka cast na slikama ....nije uopste u losem stanju bio....prljavstina,al restauracija je do bola,ispao kao nov,...prelijep nema price ;)
 
Član
E ovo se zove detaljno pranje i ciscenje:cool: + ostale sitnice! Koliko li je kostalo sve ovo, da mi je znati:icon_question:
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: opako,opako,svaka cast za temu,evo ga kao nov:icon_eek:
 

LSD

Član
:icon_eek::icon_eek:
kolko je odmashcivaca i polir pasti patrosheno;);)
auto kao glavni faktor ovoga je prica za sebe.....:cool::cool::cool:
 
Davor_ je napisao(la):
Ja kontam kupila auto :lol::lol::lol:
a vid' ga sad ko' nov

Bog te cuo :D:lol:
Eh da mi je jednog ovakvog... :icon_smile:

OggyBoy je napisao(la):
E ovo se zove detaljno pranje i ciscenje:cool: + ostale sitnice! Koliko li je kostalo sve ovo, da mi je znati:icon_question:

Ovaj covjek je ovo sve sam radio uglavnom kolko sam ja upratila i to je njegova valjda i praonica i Lorus na nekim slikama pored sto se vidi pa tako da mu to nije bio neki problem valjda :) poenta je bila imati tako poseban auto a jos uz to sve i tako malo presao :icon_smile:
 
Član
Djavolice, koliko ja vidim, on nije nista presao. Motor se jos nije ni razradio:cool: Da mi je malo da ga razradim:cool:
 
Član
aa ,kako je lijep ,samo nebi ga sad nakon ovog ciscenja ja ni vozio ,da se neisprlja:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top