DEMO - probna VOZNJA - 02.10 i 03.10. 2009

DEMO - probna VOZNJA - 02.10 i 03.10. 2009

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Evo vozao sam cijelu noc Mazdu 5 :) ;) monovolumen 7 sjedista 2.0 CD 110 KS, interesantno auto. :D
 
Legend
SamiRX-8 je napisao(la):
Mozes ti Daki :D, ujtru sam u 10 prvi dole, ako nista daj mi i BT50 da vidim kakav je :lol:

Na raspolaganju su ostale Mazda5, Mazda 2, Mazda3 i dva Forda Mondeo i Focus, BT i 6ica su nam kod nekih VIP klijenata preko vikenda..

Neki doktori ;)
 
Član
Ja peha, pa i BT50 su ugrabili... a steta za 6, bas sam imao zelju nu poblize vidjeti, al hajd... ima sta ima, vidimo se dole ;)
 
Član
Eh eto, vozio sam danas novu Mazdu 3 sedan... benzin, 105 konja... Auto je sila, od prve mi je leglo, mislim da nisam morao ni voziti, da sam imao pare odmah bih je uzeo...Vuce u niskim obrtajima, precizan upravljas, dobra zavrsna izrada, sjedista profilisana, motor odlican, ovjes jos bolji... Ne znam sta vise da napisem, ja joj nisam nasao mane za onoliko koliko sam vozio... Tek ostala auta u salonu, Mazda 6 me odusevila jednom rjecju... Onaj ko nije otisao danas pokajao se ogromno :D
 
Legend
Jbga, pred kraj dana, nazalos 6ica je dodjeljena jednom nasem klijentu da voza preko vikenda, a vidio si Fiesta nova ode kad ste vi dosli, ono mi je kolega iz Bijeljine Auto kuca Feromont takodje zastupnik za Ford i Mazdu, ono je bila Ghia oprema, bijela Fiesta, tamna stakla dvoja vrata 120 KS prava gradska zujalica :);)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Eh eto, vozio sam danas novu Mazdu 3 sedan... benzin, 105 konja... Auto je sila, od prve mi je leglo, mislim da nisam morao ni voziti, da sam imao pare odmah bih je uzeo...Vuce u niskim obrtajima, precizan upravljas, dobra zavrsna izrada, sjedista profilisana, motor odlican, ovjes jos bolji... Ne znam sta vise da napisem, ja joj nisam nasao mane za onoliko koliko sam vozio... Tek ostala auta u salonu, Mazda 6 me odusevila jednom rjecju... Onaj ko nije otisao danas pokajao se ogromno :D

Nebi ni ja nasao manu da sam poslije forda sjeo u neko drugo auto:D:icon_twisted:
 
nodiash je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Eh eto, vozio sam danas novu Mazdu 3 sedan... benzin, 105 konja... Auto je sila, od prve mi je leglo, mislim da nisam morao ni voziti, da sam imao pare odmah bih je uzeo...Vuce u niskim obrtajima, precizan upravljas, dobra zavrsna izrada, sjedista profilisana, motor odlican, ovjes jos bolji... Ne znam sta vise da napisem, ja joj nisam nasao mane za onoliko koliko sam vozio... Tek ostala auta u salonu, Mazda 6 me odusevila jednom rjecju... Onaj ko nije otisao danas pokajao se ogromno :D

Nebi ni ja nasao manu da sam poslije forda sjeo u neko drugo auto:D:icon_twisted:


:lol: :lol:
 
Član
nodiash je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Eh eto, vozio sam danas novu Mazdu 3 sedan... benzin, 105 konja... Auto je sila, od prve mi je leglo, mislim da nisam morao ni voziti, da sam imao pare odmah bih je uzeo...Vuce u niskim obrtajima, precizan upravljas, dobra zavrsna izrada, sjedista profilisana, motor odlican, ovjes jos bolji... Ne znam sta vise da napisem, ja joj nisam nasao mane za onoliko koliko sam vozio... Tek ostala auta u salonu, Mazda 6 me odusevila jednom rjecju... Onaj ko nije otisao danas pokajao se ogromno :D

Nebi ni ja nasao manu da sam poslije forda sjeo u neko drugo auto:D:icon_twisted:

Pa... mogao sam i Forda provozati, ali ovo mi je bila zelja... Nek erol kaze kakve su mu kvake i plastike oko vrata, a novije auto, i onda nek pogleda kod mene samo kvake na fordu, ne mora nista drugo :D, steta sto nije bila sestica, sad su se ti doktori uzdigli, al ajd, oni ce i kuiti na kraju :D
 
Eno kvake,hebale te kvake,ko pita za kvake,nuto kvake:D

Ne znam o cemu vi,ali u Seata su kvake da bog sacuva,vec preko pola godne otvaram vrata ko seljOk,ruku kroz prozor i svana :D

Enivej,bili smo danas gore,nako,imao sam zelju za Mazdom trojcicom,al eto malo sam bio u zurbi tako da jbg,bit ce prilika ;)
 
Član
Dobro se skontaj pa naleti druge godine :D, gosp. Denis je stvarno korektan covjek, i usluzan... nije nas tretirao kao neke balavce kojih bi sto prije da se rijesi, sve pohvale za njega i Remex ;)
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Dobro se skontaj pa naleti druge godine :D, gosp. Denis je stvarno korektan covjek, i usluzan... nije nas tretirao kao neke balavce kojih bi sto prije da se rijesi, sve pohvale za njega i Remex ;)

I od mene takođe pohvale za gosp. Denisa i ekipu koji su nam ustupili auta.Odlican potez Remexa. Svaka cast!
 
Legend
adnan_17 je napisao(la):
SamiRX-8 je napisao(la):
Dobro se skontaj pa naleti druge godine :D, gosp. Denis je stvarno korektan covjek, i usluzan... nije nas tretirao kao neke balavce kojih bi sto prije da se rijesi, sve pohvale za njega i Remex ;)

I od mene takođe pohvale za gosp. Denisa i ekipu koji su nam ustupili auta.Odlican potez Remexa. Svaka cast!

Drago mi je da ste se dobro zabavili, zao mi je sto niste imali priliku da vozite 6 icu, i zao mi je sto su Pike, Zuki, i erol dosli pred kraj, pa nisu imali bas volje da se vozikaju, ali bice prilike ;)
 
Član
Bit ce prilika, krivo i meni bi sto su neki manijaci prosle godine slomili Focusa, ali mi smo bili posteni. Za 6-cu je krivo i meni, to bih isprobao jos pored trice, ali bar sam u salonu sjeo u nju...Da sam musterija ne bih ni probao, kupnja bi pala odmah :cool:, pohvale za akciju, trebaju biti cesce za svaki novi model koji dodje, ako vec nije tako ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top