defile veceras

defile veceras

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
defile promasaj godine. desetak auta, nema policijske pratnje, divljanje pojedinaca. sve u svemu nidje veze. zao mi sto sam otisao. isli smo zajedno do marindvora i mi se odvojimo i pravo na vrbanju i poslije na kafu.
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
defile promasaj godine. desetak auta, nema policijske pratnje, divljanje pojedinaca. sve u svemu nidje veze. zao mi sto sam otisao. isli smo zajedno do marindvora i mi se odvojimo i pravo na vrbanju i poslije na kafu.

da vozilo se "donekle" i onda svi na svoju stranu jos kad vidjoh da su zaustavili KA haman da je madzid vozio i pisu ga reko stvarno nema dalje!!!
P.S. emire sorry za ubacivanje , jesi ono ti bio iza neki je puntac!!!
 
N

nenad

Znas sta, ja mozda i nemam pravo glasa jer ne ucestvujem u raceovima ali ih posjecujem kao gledaoc, ali eto vidi sta kazu ljudi koji su stalni takmicari...  Toliko od mene.
 
koji ljudi koji takmicari. lahko je pricati okolo, to moze svako i traziti dlaku u jajetu. Jesi bio U Zivinicama, Tuzli, Modrici ili Mostaru...

Kako sam vidio sve je bilo ok, sto govore i postovi na ovom forumu...
 
Član
adi_minimalno je napisao(la):
koji ljudi koji takmicari. lahko je pricati okolo, to moze svako i traziti dlaku u jajetu. Jesi bio U Zivinicama, Tuzli, Modrici ili Mostaru...

Kako sam vidio sve je bilo ok, sto govore i postovi na ovom forumu...


slezem se.
ali definitivno odkako se organizuje SR u Sarajevu vazda neki propusti
 
ovako isto je loše bilo i u mostaru došla samo 4 auta na defile od toga 3 iz sarajeva tako da je svugdje isto što se tiče propusta uorganizaciji i slično
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top