DEBLJINA ZICE PREPORUCIVA ZAZVUCNIKE?

DEBLJINA ZICE PREPORUCIVA ZAZVUCNIKE?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto sam gore vec naveo imam 2 zvucnika kao po 120W i primetio sam da mi je zica koja vodi od CD playera do zvucnika jako tanka 1mm e sada da li bih trebala deblja zica jer cuo sam da treba deblja zica za ove moje zvucnike? Hvala unapred ;)
 
Član
pa ako si cuo onda stavi deblju zicu ... jel tebi isto kad pijes na skroz tanku slamcicu i kad pijes na normalnu slamcicu :lol:
 
Član
eddo je napisao(la):
pa ako si cuo onda stavi deblju zicu ... jel tebi isto kad pijes na skroz tanku slamcicu i kad pijes na normalnu slamcicu :lol:

Ajoj znas druze ima tu zajebancije oko plastika moram silu skinuti da bi stavio druge deblje :)
Al ako je tako morat cu staviti deblje hvala.
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
ide sa cd playera? nema potrebe za debljom zicom tj kablom iako su zvucnici "120w"

Isla je ali je prosli vlasnik ovog auta stavljao neku tanju :icon_confused:
Pa zbog toga rekoh da stavim deblje?
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
prvo treba definisat to "tanju" ako je bas kao konac tj npr kao na slusalicama :D onda mjenjaj.

Hehe pa rekao sam druze tanka je skroz sa izolacijom mozda ima nesto malo vise od 1mm :)
Jako tanka :icon_confused:
 
Član
stavi 1.5 ili 2 mm i vozdra... bice dovoljo, al ipak ima veze i kakva je kvaliteta zice... bolje plati skuplje i rahat si...:icon_smile:
 
Član
stavi ti deblji kabal da smanjis otpor , oko 2mm uzmes i nemas problema.i jesil primijetio da li se grije kabal ? ;)
 
Član
Ali se ozivljavaju teme :lol::lol::lol: Jbg ako nije za pola godine provukao zice nece ni sada :lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top