Debilizam policije

Debilizam policije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dino_ze2 je napisao(la):
Pa sta ce ovaj drot da trazi kad padne snjeg...hahhaha.....:lol:

Pored standardne opreme gledati ce imas li duge gace, potkosulju, jesi se vakcinisao protiv gripe...itd....Najgore sto mu nista se ne moze, osim da ga snimis ili da ti napise kaznu ako je vec toliko lud za zimsku opremu u 8. mjesecu...
 
Član
pa dobro.. i jesi li imao lance?



:icon_eek:
:lol:

Selmir1 je napisao(la):
dino_ze2 je napisao(la):
Pa sta ce ovaj drot da trazi kad padne snjeg...hahhaha.....:lol:

Pored standardne opreme gledati ce imas li duge gace, potkosulju, jesi se vakcinisao protiv gripe...itd....Najgore sto mu nista se ne moze, osim da ga snimis ili da ti napise kaznu ako je vec toliko lud za zimsku opremu u 8. mjesecu...

:lol:
 
Član
heheheheh ja bi volio da se meni tako desi...
pokazao bi mu i lance, kod mene su vazda u kutiji pored rezervne gume...
sta ja znam gdje ce me djavo navest :lol:
 
Član
corradoM je napisao(la):
Kome, kako i gdje mogu prijaviti gospodina Palicu koji mi je danas trazio da mu pokazem LANCE ZA SNIJEG i izmedju ostalog trazio da sta zalije umjesto kazne ?
:lol: to je zajebant drot neki zesci.
 
Član
ArminM je napisao(la):
mozda je slusao drot ono sto je skoro u nekoj europskoj zemlji padao snijeg pa konta i kod nas ce:lol::lol::lol::lol:
koji idiot

gdje ti to pade na pamet :lol: :lol: :lol: jesi me nasmijao
 
Trebao si mu reci imam, i lance, i kramp,i lopatu, i vrecu pijeska za ne daj Boze:lol::lol::lol:

Nije taj bio pri cistoj svijesti i zdravoj pameti . . .al' nikako:lol::lol::lol:
 
Član
Na takvo pitanje jedan moj poznanik policajcu je odgovorio da ce mu donjeti lance da ide doma po njih da odveze ćuku :lol:
 

MTR

Član
ovo je normalno jer nam drzavu vodi polupismena bagra i zadnji sljam i isto tako uposljavaju svoju blizu i dalju familiju u institucije koje su "budjetske" , plata sigurica i jebe ga se moze sta hoce i kako hoce

isto je i po opstinama , katastrima , postama , sve namrgodjeno i nakurceno i misle da su kraljevi , takva im je postavka , cast izuzecima koji su normalni .

kad te kulturno zaustavi i normalno ti se obrati i ti ces biti isti , no medjutim kad mi nakon otvaranja prozora kaze : haj malo izadji ja bu jebo sve po spisku , jbt pa nisam diler sta me jebes
 
Član
MTR je napisao(la):
ovo je normalno jer nam drzavu vodi polupismena bagra i zadnji sljam i isto tako uposljavaju svoju blizu i dalju familiju u institucije koje su "budjetske" , plata sigurica i je*e ga se moze sta hoce i kako hoce

isto je i po opstinama , katastrima , postama , sve namrgodjeno i nakurceno i misle da su kraljevi , takva im je postavka , cast izuzecima koji su normalni .

kad te kulturno zaustavi i normalno ti se obrati i ti ces biti isti , no medjutim kad mi nakon otvaranja prozora kaze : haj malo izadji ja bu jebo sve po spisku , jbt pa nisam diler sta me jebes
Potpis,posebno na boldano.
 
Član
pa nije valjda da nisi imo lance kako ces bez toga voziti zamisli snijeg padne usred ljeta
 
Član
Sto je najgore ja ih imam u gepeku i ladno bi mu pokazao i jos pitao da li treba da otvorimo i montiramo da se uvjeri da je to to :D:D:D
 
Početnik
MTR je napisao(la):
ovo je normalno jer nam drzavu vodi polupismena bagra i zadnji sljam i isto tako uposljavaju svoju blizu i dalju familiju u institucije koje su "budjetske" , plata sigurica i je*e ga se moze sta hoce i kako hoce

isto je i po opstinama , katastrima , postama , sve namrgodjeno i nakurceno i misle da su kraljevi , takva im je postavka , cast izuzecima koji su normalni .

Potpis na ovo,juce otisao da izvadim potvrdu o nestanku licnih dokumenata,i hajd sve dobro i odem na kafu sjedem citam kad datum rodjenja 08.072. i ja se fino vratim i kazem im to,kaze ma de sta ima veze,znaju da nema taj mjesec da nepostoji..De ti reko pravi novo da bude sve kako treba jer znam kad bi otisao na CIPS sa tim takvim papirom da bi me vratili..I sve dobro dobijem novu potvrdu odem na CIPS uplatim sto treba kaze da otidji ovo sve kopiraj pa dodji poslije pauze,a bilo je 10h i 12m pogledam ga :icon_confused: ajd reko dobro..Odem poslije pauze eh kazes sve ti je dobro sam mi jos donesi rodni list :icon_mad: pa kad ga ubio nisam,pa reko sto mi maloprije nisi govorio i za rodni list,da ga donesem da ga odem izvadit..On samo suti i gl..Ja se okrenem i kuci nisam imao vise snage da ganjam ista,gdje god vrata otvoris,ve je nesto nesposobno il namrgodjeno ko da cu mu otet nesto..al hajd bice bolje-NEKAD
 
Član
ma samo si trebao smuntat lika da ti napise kaznu,sve bi lakse bilo:D
a u vezi ovih prethodnih par postova,moze se sluzbenicima u drzavnim institucijama,ti njih trebas a ne oni tebe...stoga si dali za pravo da se ponasaju drsko a ti im se moras uvlacit u dupe,ne bi li bili bar malo ljubazniji...jedina susretljiva sluzbenica na koju sam naletio je jedna u opstini,ono,ima neke i nevezane price sa svakim,nije na distanci i nije da ti preko klinca otkuca rodni list,nego ono,imam osjecaj da fkt voli taj posao,na neki nacin
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top