Debilizam koji unistava Golfa

Debilizam koji unistava Golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pa ovaj golf je mogao biti fin auto, da je dosao u ruke nekom normalnom.
Ovo su neki debili, treba njima dati kramp i lopatu, da se iživljavaju
 
Član
Bokili je napisao(la):
:icon_question: ljubomora je čudna stvar....:D jarane moj , da li ti shvataš da je golf kod nas univerzalno auto , i da većina ljudi koji ga imaju , nemaju para ilti finansija za bolje .. ti ako imaš za bmw-a sedmicu , pukni tetovažu na ramenu , stavi lanac oko vrata, i ruku kroz prozor , pa u centar ..dok ćemo mi smtrnici tebe posmatrati i diviti se ...:icon_question: i opet kad bi se povuko sa nabrijanim golfom dobio bi po ušima....

Čuj ljubomora :lol: nemam za sedmicu niti za peticu al ne bih dvicu kupio ni da mi žena rađa i mora u bolnicu a dvica zadnje auto na svijetu :icon_evil:!!

fr3ak je napisao(la):
kako su samo jadni ovi decki sta ce...jest da je ovo primjer unistavanja golfa ali je isto i primjer koliko ljudi mogu biti jadni...neko ce reci da sam mozda lud ali moje misljenje je da svaki auto ima dusu ne samo golf ...nego inace... a ovi debili nisu nizasta oni su primjer koliko bog moze biti okrutan pa stvoriti takve ljude...pooozzz!!!

GocaS6 je napisao(la):
Ovoj dvojici bi odmah ručak platio :lol: i jest se ovih dvica nakotilo kad bolje razmislim nema mi trenutno mržeg auta za vidjeti! Svi nešto napucavaju, nabrijavaju, a kad sve sabereš ima ih par milijardi i ti NIŠTA ne možeš napraviti da to NE BUDE Golf dvica niti promijeniti činjenicu da NAJNOVIJI ima 18 godina! Više se obradujem kad vidim napucanog Fiata Multipla nego ovoga prokletog golfa 2! A silna auta u p.m. :icon_mad:
nemoj im rucak placati nego i ti uzmi dvicu jednu pa snimaj dok je unistavas i sam sebi plati rucak onda....!!!....



Vidiš možda se predomislim pa baš kupim dvicu al čisto iz ovog razloga :icon_twisted:
 
Član
Zalosno, jakoooo zalosno :icon_sad: Tata kupio, tata ima pare, kupice opet....samo nek su deca srecna...poremecenost u poodmakloj fazi :icon_evil:
 
Član
Opet prepucavanje oko golfa...Ljudi ne shvataju bit nije bitan golf 3 zamislite da je bilo koje auto...Bitan je debilizam ovih mladih ljudi neosnovana agresija...:icon_question:
 
Bokili je napisao(la):
:icon_question:
Čuj ljubomora :lol: nemam za sedmicu niti za peticu al ne bih dvicu kupio ni da mi žena rađa i mora u bolnicu a dvica zadnje auto na svijetu :icon_evil:!!


Vidiš možda se predomislim pa baš kupim dvicu al čisto iz ovog razloga :icon_twisted:

I love you dude :cool::cool::cool: hehehehehhe samo mi jos reci da vozis Opela i imas pivu :lol::lol:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
:icon_question:
Čuj ljubomora :lol: nemam za sedmicu niti za peticu al ne bih dvicu kupio ni da mi žena rađa i mora u bolnicu a dvica zadnje auto na svijetu :icon_evil:!!


Vidiš možda se predomislim pa baš kupim dvicu al čisto iz ovog razloga :icon_twisted:

I love you dude :cool::cool::cool: hehehehehhe samo mi jos reci da vozis Opela i imas pivu :lol::lol:

Na tvoju žalost ne pijem pivu. Niti vozim Opela ;)
 
Legend
almir_gr je napisao(la):
Bokili je napisao(la):
almir _ nije uopšte bitno jeli golf dvica ili peugeot 607 ....ti ako odobravaš ovakvo ponašanje i iživljavanje nad autima onda s tobom nešto nije u redu ... a za ove miševe , imam samo reći nek dođu kod mene malo u ring pa da vidim onda...

Kako mozes zabraniti? U ostalom, zasto se uopste mijesati? Meni je svejedno sta ce on uraditi sa "svojim autom", da je uzeo moje onda bih govorio debil, zavrsio bi pod zemljom! A, buduci da je uzeo svoje auto i sj*'o ga, mene uopste ne zamara ta cinjenica sta je sa autom bilo! A i ispada k'o da je covjeka uzeo pa razdijelio na komade, a ne obicni komad lima!!!!

toliko o ljubiltelju automobilizma
..
vjerovatno bi vecina ovdje reagovala isto, da je bilo koje auto unisteno na ovakav nacin, jer ovo su ne normalni ljudi, koliko trebas biti retardiran, i malouman da ovako nesto uradis uopste, sta je ovo neki tip sadisfakcije !? :S
 
Nema to veze sa time dal' nekoi voli auta, il' mu to sluzi samo kao prevozno sredstvo!! Stvar je u tome da ljudi unistavaju milijune auta dnevno, a vi se uhvatili jednog "golfa", da je neko drugo vozilo u pitanu, proslo bi ne primijetno, kad je vecina toliko hrabra i ubijala i udarala bi one koji razbijaju auta, ide onda redom od otpada do otpada u BiH pa sve vlasnike i radnike na tim otpadima "ubijte"!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Il' cekaj, mozda je taj nacin unistavanja dopusten?? hahaha
 
Član
ma dajte ljudi puknite mu ban ...:icon_biggrin:
nije stvar u golfu !!!!!!! !!!
KOLIKO puta treba ponoviti to !!!!???
stvar je u tome da su ovo iskompleksirani francuski "tinejdžeri" , koji nemaju muka u životu , koji nikad zaradili marke samostalno nisu , kojima je sve na tanjir servirano , pa se na ovaj način iživljavaju...
čuj golf, zaboli me *urac da je Cayene novi...kakve to veze ima..*ebo vas golf...
 
Početnik
nije bitno koje je auto ali stvarno ovakve likove ne kontam...:icon_rolleyes:

jest da su oni njeg platili nekih 200km,ali brate sto ga ne doveze u BiH i proda za 6000km,pa nesto i zaradi..:lol::lol:

salu na stranu ali ovakvi likovi neznaju sta je auto,ne mozes ovakve stvari radit...:icon_mad:
 
vidis da moze , ja bi ovakve tebe zakljucavao jer svak ima svoje misljenje koliko vecini god ovo bilo debilno i retardirano nekom je sadisfakcija kao sto sam i ja rekao nekad mi dodje da uzmem cekic i razlupam neko auto na otpadu , nekom je zanimacija kao onim ljudima na top gear da uzmu 10 auta i s njima igraju fudbal i to novih auta iz fabrike pa se lupaju ko da su autici na baterije i sta to vam nije debilizam za taj video su komentari jao legendi jao ovo jao ono , vecina ce vas reci to su reklame to su auta sponzora peto desto al svejedno lupaju ih i uzivaju u tome , tako da ima jos smrtnika koji uzivaju i tom tipu sadisfakcije al im sponzor nece dati auto nego ce ga kupiti za neku bjednu sumu i uzivati ...
toliko :123::123:
 
Član
nemaš ti pojma drug... čitaj malo iznad , šta sam napisao....ovo su samo tri iskompleksirana francuzića, koja u životu nemaju ni brige ni pameti , koji samostalno marke nisu zaradili ,a kamoli nešto drugo...i opet ponavljam nije stvar u golfu... stvar je iživljavanju ovih miševa ...
što se mene tiče , ja bi ih povješao ispred škole za primjer djeci ..:icon_biggrin:
 
nemam ja zivaca se prepirati burazere s tobom samo kazem da i drugi ljudi to rade na druge nacine pa vam to ne smeta kao sto sam naveo vec na top gear-u to jesu li ovi francuzi misevi il sta vec to mene ne zanima samo za tvoju informaciju postoji i vrsta odpada bas namjenjenja za slicne stvari tj. dobijes cekic dobijes auto i izivljavaj se i sto da ne ljudi na otpadu naplate takve stvari a jos im ucinis uslugu ne znam koliko si nacitan al na otpadima postoji jedna presa koja pravi kockice od auta mozda si kad u crticima gledao tako da je svejedno hoces li ga ti izlupat ili ga on samljet ..
 
Član
:icon_confused: aj banuj se.... ne govori se ovde o presi ,već o iživljavanju ovih drkadžija na autu ... ja samo kažem da me ovi imbecili ne fasciniraju ko neke... rasprava je glupa , svako ima svoje mišljenje , za mene su ovo iskompleksirani idioti i drkadžije ... a neki im se dive , nekome su čak uzor postali...
 
opet ti ne kontas izivljavanje za tebe nije kad se sa 10 auta igra fudbal i sudaraju se tj. namerno se udaraju i tako to , i to aj banuj se , te furke iz vrtica tamo prosipaj :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top