Debili...

Debili...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
mene jebe što ču izgleda morati staviti LPG naljepnicu na gepek...al ko ih hebe ionako nikad ne otvaraju gepek...
 
Član
ma debili ciganski i to pravi, kod nas u gradu ti sa 20KM mozes sve zavrsiti.... ko sto kazes samo da im je para... tako ja u subotu oko 3h zezam se po gradu, reko sigurno ih nema, i uhvatim se tackati s nekakvim likom, nisam ni gledo kad zaustavili oni nekog, puste ga i rotacija i sirena za mnom... napravim se ja lud, probam im pobjeci ali nema teorije... i zaustave me... al kad su mi poceli nabrajati prekrsaje izaslo mi nekih 290KM i oduzimanje vozacke... i taman rjesim ja s njima za 20KM i nikom nista, u novcanik kad jbg. tamo min. 50 lezi,daj im klinac, reko nemam nista i napisu mi 40 za P, koje nikad necu staviti na auto, kazu moraju nesto napisati..... ja, kod mene sijalice H4 ali one plave, svijetle mi bolje nego obicne i kazu papci meni, vozis na pozicijama....
 
Član
LudoA je napisao(la):
Imam ja prijedlog, izazivam vas da snimite skrivenom kamerom kako podmicujete policajca :D
Za ovo bi trebalo otvoriti posebnu temu... ;)

Snimio sam ja pa kakve mi koristi? Nikakve...Ker kera štiti...sve su to djubradi,od onih pozornika na ulici pa do ovih gore u foteljama...
Njima je bitno da od tebe,mene,nekog treceg uzmu sebi danas dnevnice i da mogu svakog 1 u mjesecu imati redovnu platu i onim pederima u parlamentu skuckati za regresa,a to jesi li ti kriv ili nisi...dokazuj na sudu,gdje ce ti reci:''mi sve olaksavajuce okolnosti uzimamo u obzir,ali ipak de ti plati kaznu i ove sudske troskove.Mozemo ti jedino izaci u susret pa da platis u dvije rate''...

Mamu im kretensku...
(izvinite na izrazu) :)
 
Član
Lexillium je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Imam ja prijedlog, izazivam vas da snimite skrivenom kamerom kako podmicujete policajca :D
Za ovo bi trebalo otvoriti posebnu temu... ;)

Snimio sam ja pa kakve mi koristi? Nikakve...Ker kera štiti...sve su to djubradi,od onih pozornika na ulici pa do ovih gore u foteljama...
Njima je bitno da od tebe,mene,nekog treceg uzmu sebi danas dnevnice i da mogu svakog 1 u mjesecu imati redovnu platu i onim pederima u parlamentu skuckati za regresa,a to jesi li ti kriv ili nisi...dokazuj na sudu,gdje ce ti reci:''mi sve olaksavajuce okolnosti uzimamo u obzir,ali ipak de ti plati kaznu i ove sudske troskove.Mozemo ti jedino izaci u susret pa da platis u dvije rate''...

Mamu im kretensku...
(izvinite na izrazu) :)
Kao sto kaze jedan saobracajni policajac:"Jooj, crk`o mi televizor! Ali nema veze za 2-3 dana, dok skupim pare, cu uzeti novi"
 
Član
Evo opet sam se razocarao...
Na putu Sarajevo-Konjic, poslije naselja "Rastelica", na usponu do tunela Ivan, na jednom mjestu se put odronio (4 metra ceste propalo) pa je cesta suzena na dvije trake (inace imaju 3 trake)

Sve to ok, ali taj odron se desio prije mjesec i po dana i jos se nije rijesio niti se pokusao rijesiti, radnike uopste nisam ni vidio, ocito su svi radnici zaposleni na asfaltiranju grada prije izbora...

Prvo je bilo slabo oznaceno, jedan znak za radove na putu, pa te odmah iza krivine doceka abez na jednoj traci puta pa se brze-bolje prebacuj u drugu traku kojom te neko u tom trenutku mozda prestize, ali sad su to sve regularno oznacili, OGRANICILI brzinu na 40, stavili barem 5-6 znakova i fino gledam danas, stoji civilna petica i snajperise za prekoracenje...
Zalosno, po meni... Sta, lakse staviti znakove nego sanirati?


p.s. pazite se na putu do Mostara, dobili su Astru Classic bijelu civilnu, odavno je to, pa reko da javim i to...
A i u naselju "Grabovica" (odnosno nije to naselje, tu ima samo brana i HE) budu po 2patrole snajperista, jedna za drugom u razmaku od 800m...

Pazite se u naselju Bradina, promjenili su lokaciju na samom izlazu iz naselja kad ides iz pravca Mostara u Sa...
hladovina ih tu, pa hvataju naveliko po onom ćelopeku, ne zna raja...
 
Član
Reci cu samo jedno LASER-INTERCEPTOR i mirno spavajte.....ne zalim ni jedne marke koje sam dao......
 
Član
a imaju li neke kamere prema mostaru... ja vozio pravo brzo, prije 2 , 3 mjeseca :D i neko me prepao da imaju kamere jel to suplja?
 
Član
Za prema mostaru ne znam, nema kad ides sa juznog ulaza, a u samom mostaru samo na glavnoj mahali imas kamere ( za koje sam cuo da vise ne rade nego sto rade ali eto)...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top