DAYLINE FAROVI PROBLEM

DAYLINE FAROVI PROBLEM

Član
Kad upalim pozicije dayline one rade, kad upalim auto one se ugase nekad upale nekako isto da polude pa me sad interesuje sta bi to moglo bit farovi su postavljeni na VW GOLF V .
Mislim da nema canbus ne bi nikako radilo a ne radi a kad se upali auto nekad radi nekad ne ili nakon nekog vremena nece da radi pomoc!!! hvala
 
Član
duurma je napisao(la):
svaki golf 5 koji sam do sada vidio imao je canbus:icon_question:

Ma ok je to ali ne kontam to da far nema can bus ne bi radili ali radi ali ga nekad ugasi,pa zato ne kontam sta je u pitanju ;(((((
 
Član
ArminM je napisao(la):
kakvi su ti to farovi bogati, em te zezaju lece, em dayline:icon_eek:

DEPO farovi bixenon
evo
http://www.ebay.de/itm/DEPO-SCHEINWERFER-LED-Standlicht-LWR-VW-GOLF-5-/120829124051?pt=DE_Autoteile&hash=item1c21fa1dd3
 
Član
meni je se znalo desiti kada mi je slabija baterija da nece raditi,tj kad je ugaseno auto,ali kada upalim auto rade......nemam can bus....
 

rs6

Član
ok ti je dojednom, jer nekad rikne odmah, nekad kasnije, ali izgleda da kod tebe nesto oko struje nije u redu ....
jel ti ide jedan DZEK na far s vanjske strane, a unutra se zice granaju na svaki dio posebno ???
moje misljenje je da si negdje mase zeznuo .....
 
Član
Medolf ako si nabacio farove skokni gore do onih momaka pa nek ti malo pogledaju jel dobro spojeno ;) inače ćeš sutra postaviti temu riknulo mi ovo ili ono a sve što ti rikne najebo si :)

Ti farovi nisu plug & play
 
Top