Davanje auta drugima

Davanje auta drugima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja vozim polako.... po propisima... poštujem znakove, pješake,vozace na biciklima i skuterima..
Ne vozim u alkoholiziranom stanju...
Nisam ja ko ti:p
 
Član
Honda je napisao(la):
Dajete li auta nekom drugom da vozi?

Ako da, je li vam svejedno ili ipak ima nekog straha kako ce voziti i tako to?

Ja licno uopste ne volim da dajem auto nikome. Sad, ako je u pitanju brat recimo, onda sta cu, ne mogu odbiti... ali u brata ima povjerenja, on me je i ucio voziti i iskusan je covjek totalno. Ali sad neko od drustva da me pita - nema sanse ili ako vec dam onda moram i ja ici da pazim kako ce voziti i jedva cekam da ta voznja prodje :icon_biggrin:

ovo je isto ko da me pitas " dajete li ZENU nekom drugom da je vozi???"
NI U LUDILU i to svi znaju i nit me pitaju nit mi traze...
 
Član
Par puta sam dao prijateljima ali samo onima kojim vjerujem koji ce isto uciniti i za mene kad mi zatreba nesta! A ostalim JOK!
 
Član
ja san ima sriće sa davanjem auta:
-prvi put taman kalan auto, dan sa sada već bivšoj curi i ona nađe neku kornižu od 20cm pa malko iskrivi amortizer i viljušku, al eto ope ja napravija, radi toga bijaše odjebana
-drugi put taman stavin nove felge i bratova cura da će u dućan, meni se nije dalo vozit pa joj dan auto a ona kaže :"falila rikverc, šaltala prvu" i malo pomela zid, al nije šteta bila šta je razbila branik nego rub(falc) felge škvorcala na par mista
ZAKLJUČAK--->nikda ne ženskima volan u ruke

pozdraVW
 
Član
Kad me zena pita moze li uzet auto da ode u prodavnicu ili negdje mrak mi padne na oci i radije bih joj dao 100 eura odmah.I to uvijek me zove dok sam na poslu pa ne mogu da joj kazem sto mislim.Ne volim da dajem auto nikome.
 
Član
Rijetko dajem auto, nekad nekome dam krug, al kad sam ja s njim u autu. Ima par osoba kojima bi dao auto bez problema da traze, jer znam kako voze i imam povjerenja da ce auto cuvati kao svoj. Takvim osobama bi ga mogao dati komotno da traze na 15 dana, ev ti i vozaj se, nije nikakav problem...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Rijetko dajem auto, nekad nekome dam krug, al kad sam ja s njim u autu. Ima par osoba kojima bi dao auto bez problema da traze, jer znam kako voze i imam povjerenja da ce auto cuvati kao svoj. Takvim osobama bi ga mogao dati komotno da traze na 15 dana, ev ti i vozaj se, nije nikakav problem...

Bas sam u tvom autu vidio nekog covjeka neki dan :)
Jedino ako nemaju dva identicna saxa :D
 
Član
znam lika koji je tako ucio djevojku da vozi i umjesto u prvu ona ubaci u rikverc i zabije golfa pod parkirani kamion! >totalna steta
 
Član
nemam baš dobrih iskustava sa davanjem auta jer se često završilo tako što sam nešto morao popravljati...sad dam samo ako znam kako čovjek vozi i to baš rijetko..
i istina je rijetki paze tuđe..a ja konj kad vozim tuđe auto više ga pazim nego svoje
 
Član
osim mene jedino stari,mama ponekad,i djevojka par puta ,i ja sam njeno par puta,inace nikom drugom nikad ne dajem,nedaj boze sudara svi kazu ma joj ja cu ti platit ako sta bude,a nedo bog da se desi odma svi bjeze ,nisam dzabe platio za kasko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top