daljinsko paljenje pomoc??

daljinsko paljenje pomoc??

gox

Član
dali neko zna dali se ovo moze spojiti na auto i koja je procedura ako moze

http://www.pik.ba/artikal/1506814/daljinsko-paljenje-i-alarm-za-skuter-motor/
 
Početnik
moze,spojio jedan elektricar sebi ovdje u zdicima a kad god mi sta zatreba idem kod njega,znaci provjereno moze ;)
 

gox

Član
a na koje je auto spojio jel mu kod kljuc da neznas :) ovo nije skupo ima ih uzet po 40 maraka
 
sve to ok,a sta ako ti ostane auto u brzini a ti ono sminkerski krenes okinut na daljinski izdaleka haha... :lol:
 

gox

Član
renault_fan je napisao(la):
sve to ok,a sta ako ti ostane auto u brzini a ti ono sminkerski krenes okinut na daljinski izdaleka haha... :lol:

kod mene je buraz automatik auto samo kad je u -P ili N- moze upaliti ;)
 
Početnik
GOX01 je napisao(la):
a na koje je auto spojio jel mu kod kljuc da neznas :) ovo nije skupo ima ih uzet po 40 maraka
ford sierra

@renault_fan ovaj je sebi napravio da dok rucna nije zategnuta nemoze se upalit,i dok nije u leru,2 mikroprekidaca sve to rijese ;)
 
Član
pa na automatika odlicna stvar pogotovo ostavit i grijanje zimi ukljuceno i kad ga upalis da ugrije pa onda dodjes na vruce :D a sad to oko koda mislim da se mora skinut kod jer s cega da ocita kod, kada se daljinskim pali nema kljuca tu a ako napravis da ti se moze ocitavat kod nekako kad ga daljinski hoces da upalis isto je i lopovima tako da je najbolje ako se odlucis na taj potez skinuti kode ugraditi alarm kakav kvalitetniji ne cobru s plocicom i tako te gdje moras unijeti plocicu u auto da ga on prepozna nego one sto ga daljinskim ugasis
 
renault_fan je napisao(la):
sve to ok,a sta ako ti ostane auto u brzini a ti ono sminkerski krenes okinut na daljinski izdaleka haha... :lol:

Nista, samo se pocnes smijati s ostalim ljudima i krenes pjeske, a nekad navecer dodjes po auto :D
 
Član
Ima i kod nas lik ugradjuje to al one dvosmjerne alarme sa lcd displayom oni su oko 150 KM i na njima ima ta opcija , ugradnja alarma i paljenja oko 100 KM

Imas i clana code KR na forumu on je to ugradjivo pa poslaji njemu poruku na PM moze se spojit i kad je cod kljuc ima neka fora ;)
 
Član
i mene ovo interesuje, taman da upalim auto sa balkona, dok se spremim i sidjem, klima vec rashladila auto, a zimi odradi motor fino, taman se zagrije... koliko kosta sa ugradjom negdje blizu brckog? zna li neko...
 
Član
Sasa moze ti Mire CodeKR to ugradit kao sto sam vec i napiso u Srebreniku negdje oko 200 KM dodje ugradnja i alarm al ne ovaj sa lcd diplayom vec sa obicnim daljinskim al opcijom paljenja ...
 

SL7

Član
Ovo zimi vrijedi bilion ,udjes u auto toplo,nema snijega na njemu,sajba odledila nema struganja stakala i taman na posao da krenes nestane goriva:smajli10::smajli10:
 
Član
dobra stvar kolega mi imao na motoru to, a sta ako za auto zimi treba choke povuci:lol: daljinski ga garant nece povuci:D
 
Član
E kad treba cok stavis onaj mehanizam jedan od centralne brave on je 5-6 KM i on povuce :cool::lol:
 
Top