daljinski

daljinski

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam problem sa daljinskim od auta,jer mi ne hvata kako treba:icon_mad:
razumijem da ne moze biti kao tvornicko,ali znam kruziti minutu oko auta ko'debil cekajuci da uhvati "signal i otkljuca":icon_cry:
Odmah da kazem ja znam u cemu je fazon,onaj ko ovo koristi skontat ce...
Kada otvorite daljinski i izvadite prvu bateriju,ima onaj limic koji ide preko druge baterije,eh taj limic je puk'o i ja ga sad onako stavim kako je bio i preklopim drugom baterijom,ali se on stalno pomjera!
pokusao sam zalemit ali je ruzan materijal pa ne moze:icon_rolleyes:
Sad bi ja najradije kupio nov daljinski ali mislim da se to ne moze posebno kupovat
ne znam et sta mi vi predlazete:icon_question:
 

IGY

Član
zavisi koji ti je alarm, napisi marku alarma i ja ti vidim sa moze li se novi daljinac staviti da se programira prema tvom alarmu
mada moze se i to napraviti, uzmi drugi limic fino ga izrezi u tom obliku i stavi umjesto tog, jest malo teze ali ako ne nadzes drugi daljinac nema ti druge
ili pokusaj malo sa alu folijom da nesto improvizujes
 
ev slika mada nije nesto...
ja ne znam koja je marka jer kad sam kupio to je doslo na autu:icon_question:
ispod dugmadi pise REMOTE,a na poklopcu baterija MAG

fotografija0001.jpg
 

IGY

Član
hmm ne znam to su oni univerzalni skakavci, mislim da se to moze zamjeniti
evo ti na pm broj od momka pa vidi sa njim, daljinac ti je oko 25 km 5 km manje vise
 
Član
ma ne moze mu bilo koji daljinac. to znaci da po tome mozes otkljucat ako je isti daljinski i nekom drugom auto. nidje veze igy to sto pricas. gdje ti je drugi daljinski ja koliko znam dodju dva daljinska u kompletu.
 

IGY

Član
emire ovo je univerzalni daljinski koji se programira prema modelu auta, i programire se direkt na modulu alarma, znam meni je Ismar radio na golfu
onaj daljinac sto je kod Nikole sad
ja sam ga uzeo mjesec dana nakon sto sam uzeo alarm, programira ga na modul od alarma i to je to,
nije bas ni tako jednostavno ali ko ima opremu za to nije frka
 
Član
ma razumijem ja tebe kad tako napises. nego kako je to gore zvucalo, isto ko da odes i kupis privjesak i to je to. po meni jeftinije dodje popraviti stari daljinski. malo tanjeg lima i letikon i to je cas posla
 
imam ja oba daljinca,jedan je dosao s**ban a drugi sam ja kada sam mjenjao bateriju(ispravio taj limic da izvadim donju bateriju a on puce):icon_sad:
evo slika,sad na ovaj limic treba doci jos jedan vodoravni od 5mm

postavi.jpg
 
Član
ma samo uzmes limic i zamjenis cjeli (a mozes nac takvog limica pa jebemu i u u paljacima onim skljocavcima je takav lim) i zalemi, radio je to moj prijatelj njemu nesto gubilo kontakt valjda.
 
Davor_ je napisao(la):
ma samo uzmes limic i zamjenis cjeli (a mozes nac takvog limica pa jebemu i u u paljacima onim skljocavcima je takav lim) i zalemi, radio je to moj prijatelj njemu nesto gubilo kontakt valjda.

pa i kod mene gubi kontakt,recimo sad ga nastimam,al se on pomjeri...
dodjem do auta,nece...ponovo nastimam taj limic radi ko'nov
probacu to uradit sa lemilicom...
 
imam ja slican problem. meni je sve uredu sa baterijom. al nikako alarm mi ne reaguje na daljinski. imam dva daljinska al nista. sta bi moglo biti to?
 
aneldriver je napisao(la):
imam ja slican problem. meni je sve uredu sa baterijom. al nikako alarm mi ne reaguje na daljinski. imam dva daljinska al nista. sta bi moglo biti to?

daj to malo bolje pojasni,mozes li otkljucat,jesil prije mogao,jel kad otkljucas upale se zmigavci a nema zvuka,...:icon_rolleyes:
 
ne mogu ni otkljucat ni zakljucat. nista. znaci apsolutno nikako ne reaguju daljinski. lampice na daljinskom svjetle kao da rade al ne djeluju na alarm. probao sam da resetujem alarm. rekao mi jedan momak. osam puta zaredom upalim kontakt i on se resetuje al nista opet.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top