Dali tko ima zvucnike za VW ?

Dali tko ima zvucnike za VW ?

Dali tko ima zvucnike Orginal VW zvucnici 16,5cm 4 ohma za VW Passata 2003 godiste trebaju mi 2 komada
 

Prilozi

  • zvucnici vw.jpg
    zvucnici vw.jpg
    109,5 KB · Pregleda: 41
Član
Uzmi magnat,mac audio,blaupunkt il nesto od tih prosjecnih marki imas u mobilmedi ...i ovi na otpadima nisu normalni traze za polovne orginalne kosto kostaju ovi novi, a ti fabricki bilo koje auto da je nisu nesto :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Uzmi magnat,mac audio,blaupunkt il nesto od tih prosjecnih marki imas u mobilmedi ...i ovi na otpadima nisu normalni traze za polovne orginalne kosto kostaju ovi novi, a ti fabricki bilo koje auto da je nisu nesto :icon_rolleyes:
.

adi187 je napisao(la):
Uzmi magnat,mac audio,blaupunkt il nesto od tih prosjecnih marki imas u mobilmedi ...i ovi na otpadima nisu normalni traze za polovne orginalne kosto kostaju ovi novi, a ti fabricki bilo koje auto da je nisu nesto :icon_rolleyes:
..
 
Član
armin1986 je napisao(la):
Dali tko ima zvucnike Orginal VW zvucnici 16,5cm 4 ohma za VW Passata 2003 godiste trebaju mi 2 komada

Pitaj koga treba druze..Naravno da ima :D ...Originalni passatovi ..:)))
 
sta bi ima li ko ....sorrry na off al treba i meni jedan za napred hoce ovaj da vrisne ...a jarane naravno da ova muzika originalna iz pasata vrijedi svaku marku kao i passat ....
 
Član
passat2003 je napisao(la):
sta bi ima li ko ....sorrry na off al treba i meni jedan za napred hoce ovaj da vrisne ...a jarane naravno da ova muzika originalna iz pasata vrijedi svaku marku kao i passat ....

Ima ima :))
 
Član
passat2003 je napisao(la):
sta bi ima li ko ....sorrry na off al treba i meni jedan za napred hoce ovaj da vrisne ...a jarane naravno da ova muzika originalna iz pasata vrijedi svaku marku kao i passat ....

a sto ???
 
marko_v je napisao(la):
passat2003 je napisao(la):
sta bi ima li ko ....sorrry na off al treba i meni jedan za napred hoce ovaj da vrisne ...a jarane naravno da ova muzika originalna iz pasata vrijedi svaku marku kao i passat ....

a sto ???
zbog komentara od adi187 da muzika iz bilo kog auta nije nesto pa da ga ispravim ....
 
Član
a ne vrijedi sigurno koliko se placa...otidji u ovlasteni servis i trazi da ti zamjene zvucnike,kad dobijes racun jebaces majku i njima i passatu...
za tu cifru mozes kupiti puno bolji markiran zvucnik i imati 10 puta bolju muziku...tako da...
 
ako kome trebaju hifonics 160mm dva po 100wRMS,imam ja posto nemam njihove visokotonce dat cu ih za 80KM,mislim da je dzaba,jer su cetiri puta jaci od originalnih u vratima koji su oko 25wRMS,a hifonics nije igracka..pozz
ako koga zanima nek mi se javi na PM,jer nece me nesto notifikacije...
 
Top