Dali se isplati uvesti auto iz Njemacke

Dali se isplati uvesti auto iz Njemacke

Član
podrizvan je napisao(la):
badboy je napisao(la):
ev jedno pitanje na brzaka


imam ponudu za citroen 1.4 saxo vts 2000 ili 01 god.

za 1300 e


isplati li se to uvest ?

ja mislim da ne isplati. doce te troskova jos 1300. bas da su sad u bih auta duplo skuplja nego u njemackoj sumnjam



2600 saxo vts + 1300 ( troskovi ) = 4000 ....



1000 KM ustedio otprilike
 
BHT Ovisnik
da su Bogdo troskovi 1300km,mene bi volvo izasao onda 6500km,a izasao me vise od 10 000,ima tamo u temi sta koliko kosta,samo tablice i osiguranje minimalno 150€,a ide to i do 250€,platis bus nekih minimalno 150km u jednom pravcu,goriva ti ode 100€ ako ga neces vozit 120,a tko od nas hoce,onda gdje porez carina i ostale gluposti,pihh,ja sam na cijenu volva 2700€ sracunao da ce me izac 8000km,to bi bilo realno,to je na cijenu auta realno oko 3000km troskova,a uvijek izađe vise;)
takva vozila kao saxo po meni se bas ne isplate uvoziti;)
 
ma kakvih crnih 1300. mozda 1300 troskova puta a gdje je carnski troskovi te neki obrasci te daj ovom na kafu daj onom pa kad dodjes u bih opet homologacija kojekavi pregledi. ima brate tema pa treba prictat. ja mislim da je 2000 km za svako auto bez obzira na cijenu i onda ide carina i pdv. da mi znati koliko ove sto uvoze na slepi izadju troskovi po autu bez carine i pdv-a. mozda ima neko na forumu ko se sa time bavi al cisto sumnja.
 
BHT Ovisnik
od prijatelja stric mi radi,imaju stranicu gdje kupuju auta na aukciji,mnogo jeftinije nego ovako na mobile.de,npr. on je sebi uzeo bmw x5 za 5000€,i tako uzmu par auta i posalju slepu,a sve carine u grudama jer tamo jos ima stele,samo moras biti prijavljen gore da mozes gore to obaviti,tako da im je i tu jedan dooobar plus ako je njihovo do registracije;)
 
Top