dali neko ima stranca vr6

dali neko ima stranca vr6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zanima me dali neko ima kompletnog stranca vr6???????
al da bude u odlicnom stanju!!! i koja je cijena otprilike=?=???;)
 
BHT Ovisnik
jao,moj susjed ima predobrog vr6-aka,dobio ga od sestre iz svabije prije koju godinu,vozi ga samo po naselju do trgovine,motor kao da je tek izasao iz tvornice,climatronic,drama opreme,ni nezna sta ima,kaze samo jednom na pistu otisao,kaze jako ovo nevalja ovo voziti po cesti,a nezz bi li prodavao
 
Legend
manje pisite o takvim stvarima ovdje na forumu, sve se to cita.. samo da vas upozorim..
 
Član
Mtr ti je reko sve ima ih na milione a mos naci i za 500KM 96 godina ja naso fiestu za 100Km 97god extra stanje
 
Član
.nOKe je napisao(la):
manje pisite o takvim stvarima ovdje na forumu, sve se to cita.. samo da vas upozorim..

Zar nije dozvoljeno stranca uradit za Street Race i na labudici ga dovozit na utrke... ?

Col3 vidi momku... nek naprave neku kompenzaciju... neka mu ovaj nađe šta slabije... vidi s tim čovjekom bili ga ikako dao ;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Zar nije dozvoljeno stranca uradit za Street Race i na labudici ga dovozit na utrke... ?

mislim da mora bit registrovan kako god..

E neznam sada pravila oko registracije stvarno... mi smo lani vozili dole yugu, nije bio registrovan... naravno bio je tehnički ispravan... i niko nas nije pitao za saobraćajnu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top