Dali ko zna gdje naci BM54 za BMW-a

Dali ko zna gdje naci BM54 za BMW-a

Član
kod tomića naručiš i miran
to tesko da ce ko prodati bez kompletne muzike ili ako ko ima to je vecinom oštećeno
dakle tomić i naručiš jes da je skuplje ali mislim 100eura da nece preci cijena ali bar imas novu stvar
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
kod tomića naručiš i miran
to tesko da ce ko prodati bez kompletne muzike ili ako ko ima to je vecinom oštećeno
dakle tomić i naručiš jes da je skuplje ali mislim 100eura da nece preci cijena ali bar imas novu stvar

BM54 radiomodul nov je preko 800 eura, a polovan online da narucim nema ispod 350 eura (iz njemacke) takode na to se doda shipping i carina i porez od strane BiH-a

tito_i_partija je napisao(la):
jel sa 2 chincha nazad ili sa 4 ti treba? da ti ja pogledam malo van drzave...sve se moze nabavit naravno...al kolko ja znam cijene su od 800KM pa nadalje...al daj reci konkretno sta ti treba pa vidim ti i cijenu...dalje dogovaramo...

2 ili 4 manje vise samo mi je vazno da je BM54 i da ima TMC takode da podrzava MP3 al ja mislim da svaki BM54 to vec podrzava dakle mora biti sa "new generation pins" tj ravni pinovi a ne okrugli.

Pa et druze ako nades i za 800 KM sto i jest ta neka cijena javi na PP ili ovdje na temu kupujem odma. ;)
 
Član
onda se ja zaletio sa cijenom od 100 eura :)
na ebay se jedan prodaje po 346 eura dosta masno sa komad ničega.. za 400eura to bude kod mene u ljubuškom ali tek za 20 dana posto je dostavljac iz njemacke trenutno na godisnjem kod mene ..
a sad znam o cemu se radi pročačkam kod kolege sutra on ima par komada e39 i x5 u dijelovima moralo bi biti na kojem da je isptavno
 
Član
bmwscaner je napisao(la):
onda se ja zaletio sa cijenom od 100 eura :)
na ebay se jedan prodaje po 346 eura dosta masno sa komad ničega.. za 400eura to bude kod mene u ljubuškom ali tek za 20 dana posto je dostavljac iz njemacke trenutno na godisnjem kod mene ..
a sad znam o cemu se radi pročačkam kod kolege sutra on ima par komada e39 i x5 u dijelovima moralo bi biti na kojem da je isptavno

Ajde pa javi ;)
 
Top