Dali je pametno? Potreban savijet

Dali je pametno? Potreban savijet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako ljudi imam opciju da dobijem besplatno passata 3 stranca 1,8 ili 2,0 nisam siguran. Ja imam golfa 2- 1,9 dizel (znaci motor od golf3) e sad planiram prodati ovaj motor dizel i da ubacim ovaj iz passata. Treba mi informacija sta mi je sve potrebno da to uradim Atest i tako to... sta moram imati od passata (mislim sigurno mi trebaju papiri odakle dolazi taj passat i tako)da mogu uzeti motor i staviti u golfa i jel ikako pametno to raditi?
Nadam se da me razumijete sta pokusavam da kazem :D
pozz i hvala unaprijed
 
pa daj nek neko objasni covjeku zasto :icon_question:
kad mu navedes nekoliko razloga,skontat ce sam na cemu je i dal'se isplati...

moje misljenje je da taj 1.9 dobro vuce,a sad apetiti su razliciti...
mozda je bolje da nabacis turbinu i ic :icon_rolleyes:
 
Član
1. Da..................li
2. Trebas atest radit. Za atesta ti treba sljedece:
1.) Racun od registrovane radione za ugradnju motora koja je registrovana za tu djelatnost(Znaci ne moze svaka radiona).
2.) Racun za motor sa podatcima o motoru (Tip, Snaga i broj motora) ili dokaz da je motor uvezen. Ta radiona ti moze izdati racun za motor ali kasnije se moze desit da inspekcija postavi pitanje odakle njima motor.
3.) Papiri od donatorskog vozila mogu biti samo zbog broja motora.


Ja sam to sve presao tako da znam malo o tome i nadam se da sam ti pomogao.


Pozz;)
 
Član
sta se odma nervirate samo pitam zato sam postavio post u "Savjete" heheh salim se
hvala jaba na informacijama pomogo si mi jasta si:cool:
za sad se samo raspitujem o tome nisam reko da cu to uraditi to je samo jedna od opcija
turbina mi se neubacuje jer stalno se nesto ljudi zale na turbine a ja nisam sa parama da je stalno popravljam :icon_confused:
pozzz;)
 
Član
jaba78 je napisao(la):
1. Da..................li
2. Trebas atest radit. Za atesta ti treba sljedece:
1.) Racun od registrovane radione za ugradnju motora koja je registrovana za tu djelatnost(Znaci ne moze svaka radiona).
2.) Racun za motor sa podatcima o motoru (Tip, Snaga i broj motora) ili dokaz da je motor uvezen. Ta radiona ti moze izdati racun za motor ali kasnije se moze desit da inspekcija postavi pitanje odakle njima motor.
3.) Papiri od donatorskog vozila mogu biti samo zbog broja motora.


Ja sam to sve presao tako da znam malo o tome i nadam se da sam ti pomogao.


Pozz;)

covjek je sve odlicno objasnio i spremi jedno 50tak do 100 KM nisam tacno sig koliko ali znam da je otprilike tu negdje za atest.;) a sto se tiche isplativosti puno vishe trose benzinci i sa sadasnjim cijenama goriva nisam bash siguran da je to pametna investicija :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top