dali bi bilo pametno kupiti skodu s110r

dali bi bilo pametno kupiti skodu s110r

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
slazem se sa trizex-om,ako vec zelite da radite restauraciju nekog auta onda mozete napravit puno bolji izbor,mislim da bi ovo sa skodom islo poprilicno tesko,,da se ja pitam ja bi bjezao od toga sto dalje;)
 
BHT Ovisnik
a da nađete koju ladu ovih godina kao i skoda,i onda je vratiti u tvornicko stanje pa onda u pod i ostalo,uglavnom znali bi vi sto ciniti,a lada mi izgleda pogodna za to:cool:
lada-1980.jpg
 
Član
to nije fazon , lada se i dan danas proizvodi u full stanju ko i ova sa slike :D
prdlažem vam opel kadet coupe , onaj stari , na fazon muscle car-a ..;)
 
Član
predlazem da potrazite neko auto s dusom...koliko znam ta lada nikada nije bila nesto...tako nadjite nesto unikatnije i nesto s dusom....vas izbor,ovo je samo prijedlog
 
Član
ma kad je (Š)koda valjala? :lol:

zaeb, se, a definitivno i moj 'savjet' bi bio ne ili ti ga potpis na ono sto su trizex i edo rekli
 
Član
nemojte ...tesko cete nac djelove za to auto..to pod prvo..a koliko god da ulozite nece toliko dobit..jedino ako cete ga ostavit sebi..a sumnjam da cete ga obojcia cuvat...jer ce te se jedom zakacit..znam kako to ide..:cool:
 
Član
takav automobil je veoma rijedak...tako sto se tice dijelova bice tesko ..evo od mog prijatelja otac radi sa starim autima ...napravio ih je oko 6 dosada sada radi renault 18 onaj stari...i beze je prica bila o tome koliko ce da ga kosta kada je rekao pao sam na guzicu ...heh sada nezz ako imate takvu zelju onda slobodno mada vam savjetujem da uzmete neko drugo auta kao sto je rekao neko prije mene auto sa dusom...puno srece u projektu...i strpljenja..heh zz;)
 
Član
kanite se toga.samo skontaj za dijelove.ja prvi put vidim ovo auto.to ce vam bit bacanje para
 
Član
Bokili je napisao(la):
to nije fazon , lada se i dan danas proizvodi u full stanju ko i ova sa slike :D
prdlažem vam opel kadet coupe , onaj stari , na fazon muscle car-a ..;)

veliki potpis za ovo i ja sam kontao nesto na fazon ovog kadeta radit djelom restauraciju a dijelom nabit sto vise konja pod haubu ali ima vremena jos sam mlad :lol:
 
Član
Svako auto ima dusu...i svoje fanove...ali posto je Triza sve rekao, nemam sta vise da dodam...jednostavno se ne isplati ni u kom smislu...
 
Član
popola ne uzimaj ni u kom slucaju...ako mozes, uzmi sam pa polako, al racunaj da ti je to rupa bez dna i da ces uvijek imati ulagati u nesto...;)
 
Član
sta da ti kazem...
ja se tvojoj ideji protivim,samo zato sto je zajednicki projekat...
ako ste srodna dusa i ako ste bas(ali bas)prijatelji ,onda OK
a skoda,lada,wartburg,trabant,nsu,fiat,vw,ford,vauxhall,opel,talbot i mnogi drugi su po meni auta koja imaju dusu...
koje danas auto ima dusu... ?!
sve se na isto svodi! ,climatronic,automatic,abs,esp,namrsteni farovi,
ne mozes nijednom izvaditi sjediste a da ne pukne neka plastika ili da ne prekines neku zicicu!?retrovizor,popisani,ne mozes bez servisa!sijalicu ne mozes da promijenis!
pa sta ce mi auto ako ce neki servis da ga tjunira...? :icon_rolleyes:
onda cu vozati fabrikanera
a ma hocu da ga ja cistim ,perem,popravljam!da ja jedem svoje zivce! to je gust!
ako imate podrsku nekog automehanicara,elektricara,strugara,glodaca,snajdera i ostalih majstora slicnih zanimanja ja ti PREPORUCUJEM da ga uzmes i polako... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top