dali bi bilo pametno kupiti skodu s110r

dali bi bilo pametno kupiti skodu s110r

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
drug nasao negdje skodu s110r 1978 godiste ja mislim da je to ta kako mi je on objasnio i kontamo je kupiti popola i da je vratimo u zivot, pa dali se to isplati i koliko to auto ustvari vrijedi, evo jedna slika kako to auto izgleda ova slika je sa neta, sta vi mislite dali je pametno uzeti je za projekta

1b6c2ac7.jpg
 
Član
Ajde ako imas sliku da vidimo u kakvom je stanju . . .
I odma da znas to ti nikad nece bit "ulozeno vraceno"
restauracije se rade iz ljubavi bilo prema autu ili tom "sportu "
btw ideja vam je super i ja bi vas podrzao u tome
 
Član
otac mi je imao ovu skodu, kad kisa pada, mokre nog budu, dzaba sto si u autu:icon_biggrin: ko kremenko...

ne uzimajte ovo:icon_biggrin:
 
Legend
trenutno nemam sliku te ali bice za koji dan, meni licno bilo bi zanimljivo vracati ovako rijetko auto u zivot malo pomalo kako finansije budu dozvoljavale, a i drug kaze da nije u bas losem stanju, vidicemo jes sta ce biti
 
Član
stefan je napisao(la):
trenutno nemam sliku te ali bice za koji dan, meni licno bilo bi zanimljivo vracati ovako rijetko auto u zivot malo pomalo kako finansije budu dozvoljavale, a i drug kaze da nije u bas losem stanju, vidicemo jes sta ce biti

Uslikajte pa postavi , da vidimo u kakvom je stanju . . .
btw sve se to da uradit uz puno truda i nesto para ;)
 
Legend
cim budem imao vremena oticu da je uslikam, nisam je ni ja jos vidio, ali reko da se prvo posavjetujem sa rajom;)
 
Član
stefan je napisao(la):
cim budem imao vremena oticu da je uslikam, nisam je ni ja jos vidio, ali reko da se prvo posavjetujem sa rajom;)

sve zavisi kakvi ste financiski , i koliko ste spremni dati . . .
a oo utrosenom vremenu da i ne govorim , mada to zavisi od brzine kojom mislite da je zavrsite
 
Član
u svoje vrijeme bila je sminka ;) u kakvom je stanju (truhla da je u regalu bila), gdje naci djelove za auto koje se ne proizvodi 30 godina ne isplati se to raditi
radio sam ja stojadina 78 prezimio mi na parkingu ko da ga nikad ni dohvatio nisam
zali Boze para i truda i vremena ne treba ti ta zaj*ancija
 
Legend
ako je budemo uzeli radicemo polako ali kvalitetno, a mogla bi se ona brzo uraditi ali finansije nedozvoljavaju, tako da bi nas projekat isao malo sporije:icon_smile:
 
Član
ja te toplo savjetujem protiv :) jer prokontaj, to auto samo po sebi nije bilo "nesto" ni kad je bilo novo, a kamoli sad....
 
Član
I ja bih ti isto odgovorio kao trizex.. Ako niste finansijski potkovani (bar da mozes 200-300KM mjesecno izdvojiti za to auto) projekt ces se zavrsiti sa rastavljenim autom i spiskom potrebnih djelova..

Druga stvar je sto se auto radi "po pola", kad tad ce "puci tikva" sto bi narod rekao ma koliko bili dobri jarani. Vjeruj mi znam najmanje 10 takvih "zajednickih" propalih prijekata zbog nesuglasica oko gluposti i finansiranja mada uvijek ima izuzetaka koji uspiju.. Tebi sretno kako god odlucis ;)
 
Član
ma shvati, da ti imas neku ljubav prema tom autu, ili tom modelu, pa hajde, uvijek ces imati onda motivaciju da ga uradis....nego nema toga, nema ni finansijske logike, kad-tad ce vam dopizditi....a sad da i ja potvrdim malo Edu, ti grupni radovi rijetko kad izadju , odn. istjeraju, se do kraja....
 
Legend
a kao sto edo rece da bi trebalo bar 200-300km mjesecno ovojiti za projekat, tu cifru bi mogli mjesecno odvojiti pa cak nekad i vise

ma jbg vidicemo kako ce biti i sta ce biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top