daewoo nubita 2.0 kvar na motoru

daewoo nubita 2.0 kvar na motoru

vozim daewoo nubiru 2.0 ili bolje rečeno vozio sam dok mi nije pukla klipnjača i sa njm blok motora pa me zanima dali neko zna gdje bih mogao naći polumotor ili cijeli motor sa papirima za istu.
unaprijed zahvaljujem
pozz
 
Početnik
alenevlic je napisao(la):
TaBa je napisao(la):
Mislim da je u pitanju motor slican opelovom GM.

jeste ali kojem to bi mi puno pomoglo dihtung glave je isti kao na astrinom 1.6 a i b
ali nisam siguran za bloki
Ja msm da je to slicno opelovom xe ali mislim,mozda se provaljujem a mzda sam i upravu,doduse javit ce se malo veci znalci
 
Član
Tuner_225 je napisao(la):
koliko je kw taj 2.0,vjerovatno je to opelov 2.0 SE,ako jest onda ne pase astrin 1.6..

hajd molim vas da ne otvaram novu temu jel mozda neko zna na kojem principu se pali ventilator za hladzenje motora na nubiri,izgleda da nema termo prekidac bar ga ja nisam mogao pronaci a nacuo sam da ide preko releja al ne znam gdje se nalaze i kako ispitati i ako neko zna unaprijed fala...

ps.
nubira daewoo je 1,6 ccm
 
Član
Taj motor je x20sed ako se ne varam, i u principu je isti kao opelov se iz omege, a ako vec trazis ceo motor rasprodaj to sto je ostalo i ubaci xe moj ti je savet, jer sam imao taj sed motor i slabiji je uz vecu potrosnju od xe-a.
 
dellas je napisao(la):
Taj motor je x20sed ako se ne varam, i u principu je isti kao opelov se iz omege, a ako vec trazis ceo motor rasprodaj to sto je ostalo i ubaci xe moj ti je savet, jer sam imao taj sed motor i slabiji je uz vecu potrosnju od xe-a.

u ovom mi je ugrađen fabrički plin pa mislim ako bih nasao motor na kome je bio plin nebih imao problema sa atestima jer mi se neisplati ugrađivati novi plin a ovaj niko neće da mi pogleda a kamol da potpise sta za njega kazu to je nakakav holancki i to ovdje niko neradi.
 
Top