dadoairmax

dadoairmax

Član
pozz narode mene interesuje dali je neko od vas narucivao ove tene kod ovog i jesu li ovo orginali ili kopije neke http://www.pik.ba/?trazilica=&odkorisnika=138898
 
Član
ja sam drzo 360ke orginal i od njega u ruci. nema razlike u savu a kamoli u necem drugom. ma pola sata smo gledali al nema razlike. mada mi nikako nije janso jer te 360ke u tz u shopu su oko 350 km a kod njega 110 :S i nosio ih je momak od 9 mjes. prosle godine pa do june jula ove godine u po snjigu i svemu i dobro su se drzale ;)
 
Član
neznam stvarno nesto mi je previse jeftino, opet mozda momak ima neku semu da jeftinije nabavlja, ko ce mu znati, opet treba dobro provjeriti, jer neki dan prolazim pored pijace, ma milion modela rekao bi covjek original sve, stvarno ima dobrih kopija..
 
Član
Koliko je u stvarnosti ovaj djon debel? Mozda ih ja sebi kupim kad ove poderem, a posto sam visok + -200-205 cm zanima me to :cool:
 
Član
Franki je napisao(la):
Koliko je u stvarnosti ovaj djon debel? Mozda ih ja sebi kupim kad ove poderem, a posto sam visok + -200-205 cm zanima me to :cool:

Hahahahaha jel i ti ko i ja kad udjes da kupujes tene prvo pitas imal broja pa tek onda gledas valjaju li :lol:
 
Član
soova je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Koliko je u stvarnosti ovaj djon debel? Mozda ih ja sebi kupim kad ove poderem, a posto sam visok + -200-205 cm zanima me to :cool:

Hahahahaha jel i ti ko i ja kad udjes da kupujes tene prvo pitas imal broja pa tek onda gledas valjaju li :lol:


Nije 46 broj nosim :icon_rolleyes:
Ima uvijek broja
 
Član
Mislim da su ok,jer vidim dosta raje kupuje,ako imas nekoga da se pozalio mozes vidjet u povjerenju. a lik ima preko 500 transakcija, da jedna jedina ne valja ili da se neko pozalio da je negativan dojam vidio bi. Tako da moja ti je preporuka 100% KUPI!!!
 
Član
Franki je napisao(la):
soova je napisao(la):
Franki je napisao(la):
Koliko je u stvarnosti ovaj djon debel? Mozda ih ja sebi kupim kad ove poderem, a posto sam visok + -200-205 cm zanima me to :cool:

Hahahahaha jel i ti ko i ja kad udjes da kupujes tene prvo pitas imal broja pa tek onda gledas valjaju li :lol:


Nije 46 broj nosim :icon_rolleyes:
Ima uvijek broja

Eh blago tebi ja sa 195 cm 48 broj moram traziti, nekad uspijem navuci i 47 zavisno od modela :icon_sad:
 
Top