dado golf 6 - carbon retrovizori?

dado golf 6 - carbon retrovizori?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

187

Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

GOLF TZ je napisao(la):
exra....opruge i metni xenon..nekako ruzno kad ovo zuto sljasti....:icon_smile:;)

slazem se... i ja sam ti ovo htjeo reci..;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

hvala svima na lijepim komentarima jos jednom
@pike slicna situacija razumijemo se ;)
@GOLF TZ, 187 xenon cu stavit jedino ako gdje ubodem farove s lecama fabricke, a cisto sumnjam posto su zara.. a bez leca ni pod razno, em se meni ne svidja xenon bez lece, i jos smeta svima, ja prvi ljudima j.... sve po spisku kad mi xenon bez lece udara direkt u oci ili retrovizor...
pozz svima :cool:
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

dado307 je napisao(la):
hvala svima na lijepim komentarima jos jednom
@pike slicna situacija razumijemo se ;)
@GOLF TZ, 187 xenon cu stavit jedino ako gdje ubodem farove s lecama fabricke, a cisto sumnjam posto su zara.. a bez leca ni pod razno, em se meni ne svidja xenon bez lece, i jos smeta svima, ja prvi ljudima j.... sve po spisku kad mi xenon bez lece udara direkt u oci ili retrovizor...
pozz svima :cool:

pa uzmes 6 tisuca kelvina..oni nisu jaki toliko kao ovi...mislim prirodnija je svijetlost.....a moze se to ba lijepo nastimati....jes da ima degena sto ne nastimaju pa ode komsiji u spavacu umjesto na put...ja bi stavio...uglavnom do sad je super..u pod.....down and <out>....;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

GOLF TZ je napisao(la):
dado307 je napisao(la):
hvala svima na lijepim komentarima jos jednom
@pike slicna situacija razumijemo se ;)
@GOLF TZ, 187 xenon cu stavit jedino ako gdje ubodem farove s lecama fabricke, a cisto sumnjam posto su zara.. a bez leca ni pod razno, em se meni ne svidja xenon bez lece, i jos smeta svima, ja prvi ljudima j.... sve po spisku kad mi xenon bez lece udara direkt u oci ili retrovizor...
pozz svima :cool:

pa uzmes 6 tisuca kelvina..oni nisu jaki toliko kao ovi...mislim prirodnija je svijetlost.....a moze se to ba lijepo nastimati....jes da ima degena sto ne nastimaju pa ode komsiji u spavacu umjesto na put...ja bi stavio...uglavnom do sad je super..u pod.....down and <out>....;)
znam da se moze nastimati, mozda nisi procitao jednostavno mi se ne svidja xenon bez lece... nije mi to to, ne lezi mi, radije ga necu nikako stavit... zao mi je sto nisam mogao cekat kad sam kupovao auto, jer bi cekao 90 dana isporuku istog sa xenon farovima, bilo bi tu jos nekih djidja naravno, na lageru su bili svi sa istom (ovom) opremom, samo druge boje i drugi motori, znaci sad bi ga tek nekad dobio, a nije mi se dalo... ako naleti origigi s lecom definitivno idu, ovako ni pod razno ;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

ma golf VI sa xenon farovima izgleda prehebeno.....jos gti spojelr...ma top....;)
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

GOLF TZ je napisao(la):
ma golf VI sa xenon farovima izgleda prehebeno.....jos gti spojelr...ma top....;)
sve znam drug, samo ko ce cekat auto 3 mjeseca radi farova :icon_smile:
valjda ce nekad izletit neki il polovni il aftermarket, a gti spojler zadnji imam u planu svakako...
btw. neko spomenu gtd-a, nije u mojoj temi ali negdje jest... U Sarajevu vidjena 2, ja vidio bijelog, auto je perverzija, izgleda opasan neki fullas sa xenonima i ostalim djidjama, a drug mi rece da je vidio crnog... :icon_sad:
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

GTD sesticu su napravili :icon_eek: ....od vw vozila prvi mi je scirocco od novih...bijeli sa pnorama krovom...pa imali sta bolje....drugi mi GTD a treci mi CC...uglavnom po meni su dobar posao napravili....ja sam vidio jednog GTD samo nemogu da se sjetim gdje....Scirocco mi je san koji ce mi se ostvariti nadam se za cca 2 godine...
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

GOLF TZ je napisao(la):
GTD sesticu su napravili :icon_eek: ....od vw vozila prvi mi je scirocco od novih...bijeli sa pnorama krovom...pa imali sta bolje....drugi mi GTD a treci mi CC...uglavnom po meni su dobar posao napravili....ja sam vidio jednog GTD samo nemogu da se sjetim gdje....Scirocco mi je san koji ce mi se ostvariti nadam se za cca 2 godine...

iskreno da ti kazem neznam gdje bi svrstao scirocca, extra mi je auto ali bi uvijek prije njega uzeo sesticu GTI ili GTD, nekako su mi mocniji a cijenom su tu negdje... a passat cc mi je VRH za odnos ulozeno-dobijeno, i izgledom i pojavom i svim ostalim... i svakako mi je usao u uzi krug za izbor iduceg auta... ali vidjecemo, ima do toga jos...
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

dado307 je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
GTD sesticu su napravili :icon_eek: ....od vw vozila prvi mi je scirocco od novih...bijeli sa pnorama krovom...pa imali sta bolje....drugi mi GTD a treci mi CC...uglavnom po meni su dobar posao napravili....ja sam vidio jednog GTD samo nemogu da se sjetim gdje....Scirocco mi je san koji ce mi se ostvariti nadam se za cca 2 godine...

iskreno da ti kazem neznam gdje bi svrstao scirocca, extra mi je auto ali bi uvijek prije njega uzeo sesticu GTI ili GTD, nekako su mi mocniji a cijenom su tu negdje... a passat cc mi je VRH za odnos ulozeno-dobijeno, i izgledom i pojavom i svim ostalim... i svakako mi je usao u uzi krug za izbor iduceg auta... ali vidjecemo, ima do toga jos...
ja mu ona zadnja sjedala ne mogu halalit nikako... koji im je k* trebalo ono govno po sredini da podjeli ljevu od desne strane cccc
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

mali update, posto danas popodne idem na put juce odem kod vulkanizera zbog bubrega na prednjoj gumi, kontam je prebacit nazad za prvu ruku dok ne legnu nove, i on mi dade dobru ponudu za pirelli p6000 koju nisam mogao odbit i uzmem sva 4 komada... tako da je legla nova obuca... usput, neko ima iskustva, kakva je guma? ;)
 
Početnik
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

malo je reci NIKAKAVA..:icon_mad: imaO je stari na laguni, ko na ledu da si.umalo nismo izginuli kod modrice,isto na skijama i nove ih prodamo za 100km sve 4..bilo mokro bilo suho,nidje trakcije...ali eto mozda te posluze heh...samo CUVAJ SE
 
Član
RE: dado golf 6 - jos koja slicica, str. 10

dado307 je napisao(la):
mali update, posto danas popodne idem na put juce odem kod vulkanizera zbog bubrega na prednjoj gumi, kontam je prebacit nazad za prvu ruku dok ne legnu nove, i on mi dade dobru ponudu za pirelli p6000 koju nisam mogao odbit i uzmem sva 4 komada... tako da je legla nova obuca... usput, neko ima iskustva, kakva je guma? ;)

kratko i jasno, uzeo si najgoru moguću gumu, imao lično iskustvo, jako loše i na suhom i na mokrom, na vrelom asvaltu ko na ledu, to im je najgora serija gume, cccc pa bolan ta guma je stara skoro 10 god. ko te na to nagovori, zato si ih i dobio po dobroj cijeni
koja su godina?
jbg sad kad si uzeo nek su sa srećom, ne povaljuj ga previše :)
 
Član
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

a *ebat ga sad je gotovo, ne mogu ga ni povaljivat 90 konjica :lol: valjda ce posluzit bar ovu sezonu bez problema, kontam nove pa hajd,nisam imao vremena da se posavjetujem s vama na vrijeme.... bolje su kako god od onih s bubregom :cool:
hvala i pozdrav
 
Član
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

za to para sto si dao za pireli,ja bi ti prodat svoje bridgeston potenza,mogli smo se dogovorit :D
 
RE: dado golf 6 - nova obuca, str. 11

Sto se tice P6000 dobre su ukoliko su u EU proizvedene, imaju one made in turkey, made in brazil, te nista ne valjaju, znaci pogledaj gdje su proizvedene;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top