Da vidite samo....

Da vidite samo....

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
....sranja sad na slatini, marisana izmedju fukara ako se ne varam i ultrasa iz mostara, razbise 3-4 punta rentacara, i neki kombi, petarde, baklje, kamenje full pack, jebo kambodzu, a policija dosla nakon sto su se svi razisli, ko da nisu znali :S
 
N

nenad

TUZLARIJE - VIJESTI
05.04.2008.
Tuča navijača kod stadiona Tušanj, demolirana dva vozila

Utakmica protiv Zrinjskog je još u toku a od čitalaca sa Slatine dobijamo ružne vijesti i slike. Šta se tačno desilo vjerovatno će se znati tek nakon što policija završi svoju istragu a u ovom momentu sa sigurnosti se može reći jedino da je grupa od par desetina momaka zaustavila i demolirala dva vozila na raskršću za skretanje prema ulazu za stajanje stadiona Tušanj.

[attachment=6032]

[attachment=6033]

Čitalac koji nam je poslao slike kaže da predpostavlja, po korištenju baklji i povicima, da su domaći navijači sačekali navijače iz Mostara, da je tuča trajala nekoliko minuta prije nego što je na lice mjesta stigla policija i da ima povrijeđenih.
 

IGY

Član
davno sam ja rekao jebo taj sport, gdje se 22 covjeka bore za jednu loptu a na kraju ljudi koji ih bodre se pobiju

kad ste culi da su se na nekim trkama pobili navijaci
ma dajte fudbal je postao presmjesan sport
 
Član
22 budale love jednu loptu. Ja to tako vidim, a hvala bogu da razumijem i cijenim svakog kome jeste zanimljivo, ali meni nije. A ovo pored je obicno divljanje, volim i ja budalesat, izivljavat se, al ovo nema smisla.
 
Član
jbg imas dvije vrste ljudi koji idu na utakmicu... jedni da gledaju i navijaju, drugi (koji su poznatiji kao huligani) da se tuku... sto je najgore ta grupa ljudi daje fudbalu skroz losu reputaciju, koju uopste ne zasluzuje... znam zato sto sam i ja nekad bio jedan od te 22 budale na terenu, al me koljeno unistilo, sad mi i hodanje tesko pada... :)
 
Član
22 budale za jednu loptu, klosari bolan...pored toliko para koliko dobiju nek si svako sebi uzme loptu, pa se nece svadjat i naganjat...
 
Član
Tuzno je to sto koriste nacionalizam kao motiv za okrsaje a svi znaju da je to u pitanju da je u pitanju recimo ljubav prema svom timu za koji navijas i volis pa covjek bi rekao ljudi se ispucavaju nego taj neki kvazi nacionalizam koji nema u principu nikakav temelj nega samo izjeda duse ljudi koji ga upraznjuju.
Da se ima para kao sto se nema nikome ne bi palo na pamet ista od ovoga nego bi razmisljali o tome da li ove godine u Tunis ili u Grcku , a mozda i u Italije, a ne svake godine zna se gdje vec svi idemo
 
Član
TuLe je napisao(la):
jbg imas dvije vrste ljudi koji idu na utakmicu... jedni da gledaju i navijaju, drugi (koji su poznatiji kao huligani) da se tuku... sto je najgore ta grupa ljudi daje fudbalu skroz losu reputaciju, koju uopste ne zasluzuje...

Upravo. Pravi navijac bi otisao, jebao mamu sudiji, drugom timu, njihovim tetkama i amidzama, bodrio svoj tim i gotovo. Kad izadje s terena, zdravo sretno vidimo se. A ovo samo eskalira prije/poslije utakmice, izivljavanje. Kao sto shogunn kaze, lafo nacionalizam, preseravanje najobicnije.
 
Član
Jasta tuga me uhvati kad gledam trovanje masa necim sto nije vrijedno trovaja svi smo gledali na diskoveriju onu emisiju o huliganima i svi svugdje bodre tim samo kod nas je to neki nacionalizam ja iskreno mislim da je malo dosta toga i da bi malo trebali svi krenuti dalje
ja bar za sebe smatram da sam iznad toga i djelim ljude prema dobrim i postenim i losim i odvratnim a oni ...
u svakom zitu ima kukolja
 
Član
Shogunn je napisao(la):
Jasta tuga me uhvati kad gledam trovanje masa necim sto nije vrijedno trovaja svi smo gledali na diskoveriju onu emisiju o huliganima i svi svugdje bodre tim samo kod nas je to neki nacionalizam ja iskreno mislim da je malo dosta toga i da bi malo trebali svi krenuti dalje
ja bar za sebe smatram da sam iznad toga i djelim ljude prema dobrim i postenim i losim i odvratnim a oni ...
u svakom zitu ima kukolja

eeee da Bog da da svi razmisljaju kao ti..nazalost nije tako..kod nas ljudi umjesto da napreduju, obrazuju se itd. samo postaju zatupljeniji
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top