da se malo podsjetimo - REPO KOVAC

da se malo podsjetimo - REPO KOVAC

Član
jok ja nisam nikad pljuvao po tvom radu i planovima.... jbga nisam bio na forumu tad aktivan:D

a golf je paklen, raketa na cesti, najvise mi se dojmilo kad je doslovno otpuhao M5 u zivinicama neki dan....i kiseli osmjeh vozaca M5 pri povratku:icon_biggrin:

prvenstveno nije bas 402 m nesto sto je tako jednostavno kako neki misle jer se vozi pravo, pa to moze i moja nana...treba tu dosta prakse i iskustva i svasta nesto jos ako vozis s nitrom itd...

vanjski izgled auta ili kako to neki zovu seljo tuning je po meni naravno ok, to sam vec pisao msm...
svidja mi se sto je prosiren i drugaciji...osim ovih detalja po haubi i masci koji su kic....

zelim sve najbolje i ubuduce ipak je to 'samo' golf 2 ili krs, kanta kako ga neki vole nazvat koji mu sad gledaju u seljo tunning stopke...ironija:icon_biggrin:

mala zamjerka :vlasnik naravno ne treba da pise neke mrzovoljne-kompleks-pretenciozne komente prije svega da ne bude kao oni koji su 'pljuvali po njemu', vec da bude sportista i fer play posteni igrac...i bude sretan zbog svog uspjeha, a ne da mu sreca bude u gnjevu onih koje je porazio....to su osobine nekog ko bi trebao inspirirati mladju raju...;)

da ne budu 'fajtovi' kao u zivinicama zbog pretencionizma i nepostivanja;)
 
Član
svaka cast tebi pokazao si sta i koliko znas, nije se desilo prosle godine ali ove definitivno si dokazao ono sto si najvaljivao ;)
svi ce se prepoznati, ko je sta govorio to oni znaju mozda i ti
ali iako nisam bio bas aktivan u postanju bio sam u pracenju foruma
i bilo je svakakvih sranja na tvoj racun dobro se sjecam!
ja cu se drzati svoje izjave jos od prosle godine da mi se izgled auta ne svidja nikako ali to je tvoj ukus!
sretno dalje;)
 
Član
Repo jedno pitanje za tebe, taj motor što je u Golfu, jel on bio u tome golfu kada si ga uzeo ili si naknadno kupovao motor ?
 
Početnik
Salle je napisao(la):
Repo jedno pitanje za tebe, taj motor što je u Golfu, jel on bio u tome golfu kada si ga uzeo ili si naknadno kupovao motor ?


nista od toga

ovaj motor sto je sada unutra, sam ja od nule napravio pa ubacio

Golfa nisam kupio, vec sam ga u familiji nasljedio kad sam polozio :cool:
vozao sam ga kao obicno auto jedno vrijeme, i onda ga poceo napucavati

unutra su bili motori:
- 1.8 8v - 90ks
- 1.8 16V
- 2.0 16V
- 2.0 16V turbo (to sam uzeo od Nidala)
- i sada ovaj zadnji koji sam ja napravio, 2.0 16V turbo nitro, to je "kovani motor" :icon_biggrin:

evo kako je auto izgledalo tada kad je imalo 1.8 8v motor sa 90ks. bila je to 2004 godina i moj prvi street race :icon_biggrin:
startao sam sa pobjedom, protiv tog audija :cool:



 
Član
HONEY je napisao(la):
- 2.0 16V turbo (to sam uzeo od Nidala)

iz Odžaka ?, zato sam i pitao, jer je bila neka priča da je to njihov motor i tako, ali svakako nije to samo kupiti motor, valja to ustimat....

pokraj svega, super je golfić, da budem iskren gledao sa ga u zivinicama mene si pripao kad si se ispalio jer me mahnuo topli zrak iz auspuha po nogama, a još kad sam vidio kako se golfo ispalio nisam mogao vjerovati...


što se tiče stylinga, mozes kako hoćeš, ali moze golfo biti još mnogo ljepši, da bogdom furaš kakav clean style... ali et... ma kako god vazno je kako se ispaljuje a to je ko raketa :D

uglavnom druze, veliki RESPECT za golfu:D
 
Legend
covjek se posvetio 402,briga ga za styling,dzaba pisete komentare,auto vidio u zivinicama,vidio kesu punu selni,i tako:D
uglavnom ide da valja:cool:
 
Početnik
Salle je napisao(la):
HONEY je napisao(la):
- 2.0 16V turbo (to sam uzeo od Nidala)

iz Odžaka ?, zato sam i pitao, jer je bila neka priča da je to njihov motor i tako, ali svakako nije to samo kupiti motor, valja to ustimat....


pa sad ti kazem, taj motor iz Odzaka je bio u mom autu samo tokom 2007 godine. onda sam ja krajem 2007 godine, preko zime, sakupljao dijelove za novi motor, koji sam sklopio i upalio dobro se sjecam u prvom mjesecu 2008, i to je sada ovaj motor, koji ste vidjeli u Zivinicama
 
Početnik
Mrva je napisao(la):
a sta je sa Nidalovim motorom, prodao ili???


motor je imao jedan problem, rastavljen je i vecina dijelova je prodana

za ovaj novi je iskoristena usisna grana sa njega ;)
 
Ma da je Golf moj, ja bi ga napravio sto ruznijim boli me briga za style, samo nek ide, da se niko ne okrece za njim, ali da otvaraju usta kada ih predjes :cool:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ma da je Golf moj, ja bi ga napravio sto ruznijim boli me briga za style, samo nek ide, da se niko ne okrece za njim, ali da otvaraju usta kada ih predjes :cool:

Da auto nije za svaki dan, kao što jeste... ja bi RAT odradio komplet, da se bune cestama kad prolazi :D
 
Top