da li stavljati sociva?

da li stavljati sociva?

Član
Kad sam kupio auto (e46) na desnom faru kratko svjetlo nije radilo i da zamjenim sijalicu imam sta vidjeti, sjenilo fara se pocelo topiti neki papak nije znao sijalicu stavit! E sad ima dvije varijante kupit drugi far ili stavit sociva sto mi je bolja ideja da li je to neko radio ???? Koja sociva (lece) itd???
 
sociva naravno, bar bih ja tako, a kakva sociva, pa zavisi od budgeta, ja bih trazio od novijih boljih auta, bmw-, audia, passata.. i sl.. jer svijetle predobro..
 
Ako misliis ici negdje van granica BiH nebi ti preporucio da prepravljas te stvari jer moze te kostati i vremena i para !!! Kupi drugi far ;)
 
ako imas lovu i nije ti zao dat kupis farove sa angel eyesima i socivima, mada jeftinija varijanta je sociva sama pa ugradit, pa mislim da pase svaki, ali opet zavisi od fara jer su recimo sociva dosta duboka, tj sjenilo plus leca pa ima duzine, izvidi kakav ti je far, a spojit normalno, dodje ti isto, stavio sijalicu u to sjenilo ili socivo isto je.. a imas po forumu diy projekata..
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
ako imas lovu i nije ti zao dat kupis farove sa angel eyesima i socivima, mada jeftinija varijanta je sociva sama pa ugradit, pa mislim da pase svaki, ali opet zavisi od fara jer su recimo sociva dosta duboka, tj sjenilo plus leca pa ima duzine, izvidi kakav ti je far, a spojit normalno, dodje ti isto, stavio sijalicu u to sjenilo ili socivo isto je.. a imas po forumu diy projekata..

1. ima farova za 400 KM sa angel eyes al zuti prstenovi (znaci i tu bi isla prepravka)
2.hoce li taj far rostit posto je to FUS zesci itd.
3.izgleda da se ti nisi bakc'o s ovim..u svakom slucaju hvala
 
Član
jesil razmisljao da od Lige kupis projektore koje on prodaje, pa da se oni ubace u far, iskreno oni su ti nekako najisplativiji
svako socivo koje uzmes trebao bi da imas jos jedan far, na kojem ces da probas, premjeris i sve to, jer ako sjebes far (sto je velika vjerovatnoca) sta ces onda, imas samo jedan. One lece kod lige su ti univerzalne, i pokazale se extra dobrima, a Liga je doktor za te stvari, on bi te savjetovao,ili u krajnjem slucaju odradio ti to
Ja sam ubacivao sociva u farove, doduse od golfa keca, ali brate to ti je petljanija ziva, posebno ako je socivo zajebano,a far jos gori. dobro razmisli o svemu:cool::cool:
 
Član
mozda bi ti liga za taj budget uradio sve,set uzeo svoj i ugradio u tvoje farove vidi sa njim ;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
jesil razmisljao da od Lige kupis projektore koje on prodaje, pa da se oni ubace u far, iskreno oni su ti nekako najisplativiji
svako socivo koje uzmes trebao bi da imas jos jedan far, na kojem ces da probas, premjeris i sve to, jer ako sjebes far (sto je velika vjerovatnoca) sta ces onda, imas samo jedan. One lece kod lige su ti univerzalne, i pokazale se extra dobrima, a Liga je doktor za te stvari, on bi te savjetovao,ili u krajnjem slucaju odradio ti to
Ja sam ubacivao sociva u farove, doduse od golfa keca, ali brate to ti je petljanija ziva, posebno ako je socivo zajebano,a far jos gori. dobro razmisli o svemu:cool::cool:

ako si procitao detaljno napisao sam da je desni far vec otisao, mozda uspijem naci djaba sociva (onda bi se isplatilo) i naravno poslao sam Ligi PM da vidim bil se on zezo s tim. Da uzmem njegove prvo sto mi je poskupo (jos malo pa mogu farove kupit,a drugo sto je kod njega bixenon H4 kod mene obicni H7 jos na to anglel eyes
 
Top