Da li neko zna nesto vise o ovom autu

Da li neko zna nesto vise o ovom autu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.pik.ba/artikal/1194911/mazda-323/

Zanima me ovo auto...razmisljam o kupovini istog.
Kako je navedeno u oglasu,auto je radjen za SR.Pa me sad zanima da li iko od forumasa zna nesto vise o ovom autu...Najvise me brine ovo sto kaze momak da
prva reg.mora biti na njegovo ime...
Et ugl. zanima me opcenito stanje auta(naravno ako neko zna,a ne da lupaju kao sto neki imaju obicaj) i ako neko zna vlasnika a taj isti je clan ovog foruma...da mu kaze da se javi...
Hvala svima unaprijed...
 
Član
tibor987 je napisao(la):
A sto mora biti n anjegovo ime...nema mi logike...

A ni meni ne znam kaze radi nekog ugovora koji ima et pogledaj oglas(ima link)
Mislim imas regularan ugovor(ako?) onda ga normalno mozemo prevesti ?

:icon_rolleyes:

Nadam se da ce se momak javiti jer sam stvarno zainteresovan za ovo auto :icon_rolleyes:
 
Član
momak je na forumu ammar coupe ja mislim da mu je tako nick, o autu ne znam bas mnogo ali momka znam licno i nije nikakva petljanija sigurno, nazovi ga pa se dogovori nije cesto na forumu ima posla
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Ne bi bogme auto ni od rodjenog brata uzeo osim ako nije na moje ime...

A ja auto ne bih na svoje ime nikad registrovao, vjerovatno i neću nikad.;)

Ma nema od te ljubavi nista osim ako nije na meni ili na nekom "MOM" pogotovo ne u danasnjem vaktu!




A sto se tice Amara poslao sam mu privatnu poruku da se javi u ovu temu pa se nadam nekom dogovoru!
 
062 557 970 moj broj. nazovi pa cemo na kafu, pa cu ti sve objasniti..

sto se tice registracije, auto bi bilo na vlasniku tj na tvom imenu ako ga kupis.. samo bi trebalo biti u saobracajnoj na mom imenu .al bi ti bio vlasnik automobila. tacno ovako mi je zena u osiguranju rekla. al otici cu ja i vidjet to lijepo sa zenom.
ne znam sto mi je to rekla, al et.. vidjet cu sutra. otici cemo zajedno kad pogledas auto kod agencije za registraciju pa cemo vidjet sve.. otici cemo do auta i zavrsit svee sto te zanima.

mazda je bila na projektu ovdje na bhtuningu, sad ne znam gdje je:S znaci nisam nista skrivao sto sam pravio..

za sve informacije, pozovi, naci cemo se na kafi, pa cu ti sve objasniti. častim ja:) he
 
Član
ammar_coupe je napisao(la):
062 557 970 moj broj. nazovi pa cemo na kafu, pa cu ti sve objasniti..

sto se tice registracije, auto bi bilo na vlasniku tj na tvom imenu ako ga kupis.. samo bi trebalo biti u saobracajnoj na mom imenu .al bi ti bio vlasnik automobila. tacno ovako mi je zena u osiguranju rekla. al otici cu ja i vidjet to lijepo sa zenom.
ne znam sto mi je to rekla, al et.. vidjet cu sutra. otici cemo zajedno kad pogledas auto kod agencije za registraciju pa cemo vidjet sve.. otici cemo do auta i zavrsit svee sto te zanima.

mazda je bila na projektu ovdje na bhtuningu, sad ne znam gdje je:S znaci nisam nista skrivao sto sam pravio..

za sve informacije, pozovi, naci cemo se na kafi, pa cu ti sve objasniti. častim ja:) he

Ajde vazi brate,vidjetu da te zovnem sutra pa da popricamo i popijemo kafu
Poz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top