Da li mjenjati a6 2.5 za 1.9

Da li mjenjati a6 2.5 za 1.9

Član
RS TURBO je napisao(la):
ne mijenjaj moja preporuka, samo ces dobiti sepat u kojeg ces uloziti tih 5000km sto dobijes uz njega i opet imas sepet :cool:

i ja to kontam,kako god okrenem u zamjeni cu popusiti,al sta ces kad nema ljudi spremnih da plate kesom,sve nekakve jebene zamjene:icon_mad:

MantaFan je napisao(la):
Nemoj to mjenjati kolega. Ides s konja na magarca. Tvoj Audi moze predavanje drzati ovome ;)

hehe hvala drug,pa jest tako stvarno je makina ovaj moj,hoce zalijepit za sjediste hoce:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Ta dva auta su likom isti a u praksi nebo i zemlja. Ma jok mijenjat, jos 98. god.?Rađe idi na doplatu ako ikako mozes za nesto mlađe.;)
 
Član
Merrro je napisao(la):
Ta dva auta su likom isti a u praksi nebo i zemlja. Ma jok mijenjat, jos 98. god.?Rađe idi na doplatu ako ikako mozes za nesto mlađe.;)

nisam bas u mogucnosti sad da doplacujem,cekacu pravu musteriju da kesira kolko trazim i to je to,:icon_smile::icon_smile:
 
Član
MantaFan je napisao(la):
Nemoj to mjenjati kolega. Ides s konja na magarca. Tvoj Audi moze predavanje drzati ovome ;)

Što bi bilo sa konja na magarca:icon_question:
Isto auto ali imaš jeftinije održavanje , bar 3 Lit. manju potrošnju u gradskim uslovima , 200-tinjak maraka jeftiniju registraciju...
Sve je to lijepo 180 konja , quatro ovo ono , ali ako većinom voziš po gradu , totalno bespotrebno.

Ja se ne bih razmišljo ni sekunde ako je taj 1.9 iole pristojan auto , jer lijepa je doplata a narod se nešto ne otima za te 2.5 a i nisu ni na dobrom glasu ( zbog onog 110kw)

Jer na godišnjoj razlici u potrošnji (ako praviš npr 15-20.000km), registraciji i održavanju možeš rećemo otići na lijep godišnji a i dalje voziš A6 koji je isto udoban isto prostran i malo sporiji (ionako A6 nije sportko auto)

Ja lično više volim potrošiti pare na sebe nego biti rob limenog govneta.
 

IGY

Član
Koja mu je potrosnja, u normalnim gradskim uvjetima, koja na otvorenom, opet u normalnim uvjetima ?
Mozda bi mogli nesto pregovarati svakako sam u potrazi za dobrim autom :icon_biggrin:
 
Član
djordjep je napisao(la):
MantaFan je napisao(la):
Nemoj to mjenjati kolega. Ides s konja na magarca. Tvoj Audi moze predavanje drzati ovome ;)

Što bi bilo sa konja na magarca:icon_question:
Isto auto ali imaš jeftinije održavanje , bar 3 Lit. manju potrošnju u gradskim uslovima , 200-tinjak maraka jeftiniju registraciju...
Sve je to lijepo 180 konja , quatro ovo ono , ali ako većinom voziš po gradu , totalno bespotrebno.

Ja se ne bih razmišljo ni sekunde ako je taj 1.9 iole pristojan auto , jer lijepa je doplata a narod se nešto ne otima za te 2.5 a i nisu ni na dobrom glasu ( zbog onog 110kw)

Jer na godišnjoj razlici u potrošnji (ako praviš npr 15-20.000km), registraciji i održavanju možeš rećemo otići na lijep godišnji a i dalje voziš A6 koji je isto udoban isto prostran i malo sporiji (ionako A6 nije sportko auto)

Ja lično više volim potrošiti pare na sebe nego biti rob limenog govneta.
bravo drug slazem se,samo mozda bi bilo i boljih izbora za zamjenu da da uzmem jedno 500 hiljadarki u doplati jer me ipak ovo 98 godiste odbija,ma ljudi su neupuceni ovaj moj je 132kw nikad ni nakmanjeg problema nisam imao


IGY je napisao(la):
Koja mu je potrosnja, u normalnim gradskim uvjetima, koja na otvorenom, opet u normalnim uvjetima ?
Mozda bi mogli nesto pregovarati svakako sam u potrazi za dobrim autom :icon_biggrin:

druze znas kako,sve zavisi kako vozis,ako ga gonis moze uzet po gradu 12,13 litara,ako normalno vozis onda 10,a na otvorenom se moze dobro spustiti nekih 7,8 litara odprilike opet kazem sve zavisi kakva ti je noga na gasu,al kad ga stisnes brate mili ne mozes spustit nogu sa gasu ide da valja,ovo auto je porodicno i odrzavano je samo tako.100% je tehnicki ispravan,utegnut je pravo,stvarno bez greske:cool:
 

rs6

Član
taj model od 132 kW niposto mijenjat za 1.9 ....... bolje ti je i spustit cijenu za milju ako su ti potrebne pare, nego uzet 1.9 pa se poslije kajat .....
 
Član
rs6 je napisao(la):
taj model od 132 kW niposto mijenjat za 1.9 ....... bolje ti je i spustit cijenu za milju ako su ti potrebne pare, nego uzet 1.9 pa se poslije kajat .....

najvjerovatnije da i necu,razmisljo sam i nevidim tu bas neki profit u takvoj zamjeni a spao bi sa limuzine dobre na nesto bezveze za neku sicu.
 

rs6

Član
tictac je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
taj model od 132 kW niposto mijenjat za 1.9 ....... bolje ti je i spustit cijenu za milju ako su ti potrebne pare, nego uzet 1.9 pa se poslije kajat .....

najvjerovatnije da i necu,razmisljo sam i nevidim tu bas neki profit u takvoj zamjeni a spao bi sa limuzine dobre na nesto bezveze za neku sicu.

ide ono i 1.9, ali za mene A6 nema onog svog duha ako nije 2.5 :D
ima ljudi hoce limuzinu, a da im je da je odrzavanje kao nekog tamo golfa sta ja znam ....
e pa ne moze :D
 
Član
rs6 je napisao(la):
tictac je napisao(la):
rs6 je napisao(la):
taj model od 132 kW niposto mijenjat za 1.9 ....... bolje ti je i spustit cijenu za milju ako su ti potrebne pare, nego uzet 1.9 pa se poslije kajat .....

najvjerovatnije da i necu,razmisljo sam i nevidim tu bas neki profit u takvoj zamjeni a spao bi sa limuzine dobre na nesto bezveze za neku sicu.

ide ono i 1.9, ali za mene A6 nema onog svog duha ako nije 2.5 :D
ima ljudi hoce limuzinu, a da im je da je odrzavanje kao nekog tamo golfa sta ja znam ....
e pa ne moze :D

ma 1.9 je slab za njegovu tezinu,ali eto bubaju cjene za ove sto su sa 1.9 motorom kao nema problema sa njim,mala potrosnja :icon_evil:
 
Top