Da li mjenjati a6 2.5 za 1.9

Da li mjenjati a6 2.5 za 1.9

Član
pozz raja,imam ponudu za svoju a6 da mjenjam isto za a6 samo 1.9tdi 98god.uz minimalnu doplatu 5hiljada,sta mislite jeli to dovoljna doplata,svakako da je moj audi bolji i da puno bolje izgleda i jos je i kvatro,ali mi puno znaci potrosnja,razlika je i u registraciji i odrzavanju motora,iz sarajeva je ovaj audi mozda ga je neko i vidjo,samo dobronamjerne savjete molim,unaprijed hvala.
evo linka moga audija i ovog drugog
http://www.pik.ba/artikal/3126127/audi-a6-2-5-tdi-quattro/
http://www.pik.ba/artikal/2949735/audi-a6-1-9-tdi/
 
drug mozeli samo pitanje koliko si davo za registraciju za svog Audija ako moze odg. volio bih cuti pozzz
 
Član
0g1 je napisao(la):
ti bi zamijenio auto samo radi potrosnje ?

nije bas samo radi potrosnje,tu je i jeftinije odrzavanje registracija a i pare mi neke trebaju i tako,mada prije da necu nego sto hocu,jer je velka razlika izmedja ova dva auta
 
Član
tictac je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
ti bi zamijenio auto samo radi potrosnje ?

nije bas samo radi potrosnje,tu je i jeftinije odrzavanje registracija a i pare mi neke trebaju i tako,mada prije da necu nego sto hocu,jer je velka razlika izmedja ova dva auta

ja vala nebi meni je ovat tvoj audi lijep dobar je motor quatro je uradio si veliki servis znas kako je auto odrzavano i sve oko njega radije se stisni i zadrzi nego mijenjat za tog 1.9

ja nebi na stranu tih 5000 km . .. zadrzi ti svoje auto ;)
 
Član
BART je napisao(la):
tis stvarno budala :icon_smile:

kako si to zakljucio?:icon_mad:

0g1 je napisao(la):
tictac je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
ti bi zamijenio auto samo radi potrosnje ?

nije bas samo radi potrosnje,tu je i jeftinije odrzavanje registracija a i pare mi neke trebaju i tako,mada prije da necu nego sto hocu,jer je velka razlika izmedja ova dva auta

ja vala nebi meni je ovat tvoj audi lijep dobar je motor quatro je uradio si veliki servis znas kako je auto odrzavano i sve oko njega radije se stisni i zadrzi nego mijenjat za tog 1.9

ja nebi na stranu tih 5000 km . .. zadrzi ti svoje auto ;)

znam drug u pravu si,al jbg kad lova treba,al vjerovattno da necu ni mjenjati nebi ga mogo prezaliti:icon_rolleyes:
 
Član
0g1 je napisao(la):
pa imal jos nekih ponuda da nije ovaj A6 1.9 ?
il ti nista drugo ne odgovara ?

ma ima druze ponuda al sve su to krsevi ko god nudi zamjenu,daje mi covjek i pasata 99 1.9 al to mi je staro i ruzno,a niko nece da doplati kako bi trebalo a jos ti uvalje i neki krs:icon_mad:

BART je napisao(la):
fino brate , djeces s konja na magarca , radje prodaj zenu neg quattro :lol:


sve to stoji druze,al kad pare trebaju sta ces,izgleda da ce tako i bit :D
 
Član
ne mijenjaj moja preporuka, samo ces dobiti sepat u kojeg ces uloziti tih 5000km sto dobijes uz njega i opet imas sepet :cool:
 
Top