Da Li Je Pticji Izmet Stetan

Da Li Je Pticji Izmet Stetan

Član
Limpi je napisao(la):
ove gradske pticadi su mila majka, da vidite golubana gore u bolnici... hrane se bolnickom hranom/ostacima,.. pa kad ti se posere, progriza sve :lol: jos im itezak izmet", pa ti i udube krov... eno kod mene, kao da mi je auto na krovu bilo, a ono srale ptice gore na internom svakodnevno :icon_mad:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ozbiljno :lol:... kada sam radio badlook znas koliko se hauba morala ravnat... a sada treba krov u crno, ali prvo valja danima ravnat krov... na ovoj srebrenastoj se i ne vidi bas da je udubljeno i izgrizeno, al na crnoj bi bilo, kad si prevrtao auto :icon_mad:
 
Član
a bola lipmi vi koda svoje golubove hranite kuglagerima....kad prdne golub isto koda te neko prokino sacmom
 
Član
istinu zborim :lol: ovo se odnosi samo na golubane u krugu bolnice, posebno gore na internom/koznom na vrhu, poredaju se na oluke i cekaju :icon_mad: znas kakva je bolnicka hrana, kako je pacijenti slabo jedu, zato moraju golubi i pascad :D

dobijes sljem na ulazu i kaze nemoj se puno zadrzavat na otvorenom :lol: :lol: nalijecu bombarderi
 
Top