Da li je neophodan atest plina za ulazak u Hrvatsku?

Da li je neophodan atest plina za ulazak u Hrvatsku?

Član
znaci ako ti na granici ne vide ilegalni pistolj pod sicem nesmije ti ga ni patrola u sred HR oduzeti niti bilo sta poduzeti u vezo toga..
nisi u upravu a pustili su te jer su bili dobre volje...
 
Član
-Suki- je napisao(la):
znaci ako ti na granici ne vide ilegalni pistolj pod sicem nesmije ti ga ni patrola u sred HR oduzeti niti bilo sta poduzeti u vezo toga..
nisi u upravu a pustili su te jer su bili dobre volje...

nema sta, poredjenje ti je za 10. bgt nemoj vise, izgide ekskurzija.

ne mozes porediti to sa necim ocitim kao sto su zatamnjena stakla. drugo da je nesto skrivao, sto se nije odma moglo primjetiti, ovako bio je upravu. ako ne ispunjava zakone drzave u koju ulazi, nisu ga ni trebali pustiti na granici...
 
Član
Kakve veze ima sto su te na granici pustili sa folijama?
Da oni provjeravaju sve svakom nebi granicu preso za 3-4 sata.
Duzan si postovat zakone u zemlji u kojoj se nalazis
A sto se tice prelaska sa plinom ja nebi, kazne su opake, a sanse da ti progledaju kroz prste su skoro pa nikakve
 
Član
Tako je... granica nije tehnicki pregled....
problem je sto se stvari percepciraju onako kako nama to pase.
 
Član
Franki je napisao(la):
Kakve veze ima sto su te na granici pustili sa folijama?
Da oni provjeravaju sve svakom nebi granicu preso za 3-4 sata.
Duzan si postovat zakone u zemlji u kojoj se nalazis
A sto se tice prelaska sa plinom ja nebi, kazne su opake, a sanse da ti progledaju kroz prste su skoro pa nikakve

Stvarno treba dugo vremena da se provjeri jel auto ima zatamnjena stakla ili ne ... ;)

@ Suki ... Ovaj nije bio dobre volje nikako. Nije me slucajno zaustavio, nego je upalio auto i krenuo zamnom i vozio zamnom 10-ak km dok se nismo primakli odmaralistu i tu me izdvojio i nadmudrivao se samnom pola sata. Prijetio je i vanrednim tehnickim, ali sam mu rekao da cu i na tehnickom da ponovim sve sto sam njemu rekao i kad je vidio "da se ne dam" pustio me je, a ne zato sto je bio dobre volje.

Dobro, kad razmislim, za plin mozda i imaju osnova zajebavati, jer se to ne vidi na prvi pogled, pa mogu igrati na tu kartu da nemaju vremena ni uslova svaki auto detaljno pregledati, pa bih se ipak za plin slozio, ali ove stvari koje su ocigledne mi nikad niko ne bi naplatio, zalio bih se do Strazbura ...
 
Top