da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

da i ja utjeram svog ficu u garazu ;)

Član
nevolim nikako stila s dvoja vrata nekako mi je sav isto svemirski brod ali TVOJJJJJJ auuuuuuu sve bi dao da imam nesto tako.. a blow ventil:D ima jedan prijatelj na ibizi extra stvar kad ono kao puhne kad ga malo zategne u startu:D:D svaka cast.. extra stilich:cool::cool:
 
Član
elmir je napisao(la):
nevolim nikako stila s dvoja vrata nekako mi je sav isto svemirski brod ali TVOJJJJJJ auuuuuuu sve bi dao da imam nesto tako.. a blow ventil:D ima jedan prijatelj na ibizi extra stvar kad ono kao puhne kad ga malo zategne u startu:D:D svaka cast.. extra stilich:cool::cool:

straota...pa onaj s 4 vrata je tek ko kotrljajuci kontejner...zar je moguce da postoji neko na ovoj planeti kome se vise svidja onaj...sad mogu reci da sam sve cuo i vidio:D
 
Član
Vidio uzivo, super je stlo...

Vrati i onu muziku u njega :icon_smile:

A i mora bit dobar kad su ga u inozemstvu neki chuneri sastavili :cool:
 
Član
nodiash je napisao(la):
elmir je napisao(la):
nevolim nikako stila s dvoja vrata nekako mi je sav isto svemirski brod ali TVOJJJJJJ auuuuuuu sve bi dao da imam nesto tako.. a blow ventil:D ima jedan prijatelj na ibizi extra stvar kad ono kao puhne kad ga malo zategne u startu:D:D svaka cast.. extra stilich:cool::cool:

straota...pa onaj s 4 vrata je tek ko kotrljajuci kontejner...zar je moguce da postoji neko na ovoj planeti kome se vise svidja onaj...sad mogu reci da sam sve cuo i vidio:D

jbg meni se vise svidja s 4 vrata.. svako ima drugaciji okus.. da su svi isti kakav bi svjet bio:D:D njanjanjanjanajanajanja:D:D
 
Član
stilo je masina ocam..juce sam ga vozo po gorazdu i nije da ide nego NOSI...
iznenadio sam se pravo...
unutrasnjost extra..sjedista erotika...

jos malo nekih sitnica da uradimo na njemu i ima da bude pojava
f2bfd5a5.jpg

c279e5dc.jpg

ad6ca4a4.jpg

5a1dd857.jpg
 
Dje tablica nazad,ccc :icon_biggrin:

Predobar "Fico",stvarno je lijepi,jedino sto dislajkujem je ovaj prag,nekako bas plastika cuning i ova lajsna mi bode oci,sve ostalo ;)
 
Top