Da i ja bacim koju sliku

Da i ja bacim koju sliku

Član
mirzaa3 je napisao(la):
Leo555 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
svaka cast...auto je prelijepo..jos ako legnu borbet felge...bit ce k'o bombona :cool:

samo ovaj airbrush je suvisan...al kako hoces :D
ma to mi je poklon od prijatelja,ni ne obracam toliko paznju na njega a imam i zelju naci rallye front ali mislim da je to nemoguca misija:icon_cry:

Ima rally front...ako zelis kupiti...
tko,gdje,koliko novaca:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:

golf2 je napisao(la):
svaka cast na golfu bas je mocan :cool: ,,stavi nam i slike unutrasnjosti :icon_question: :icon_question:
budem sutra ubacio jos koju sliku
 
Član
zile je napisao(la):
fin golfic malo poklopac rezervoara odudara al ako je poklon od prijatelja onda respect a ja bih po svaku cijenu isao na rally front jer je puno ljepsi od ovog jettinog i po meni najljepsi izbor za prednju stranu golfa
naravno,sta ima bolje od ovoga:

81a9c78c-1.jpg


mate123 je napisao(la):
nu mene na prvoj slici:lol::lol::lol::lol:
ma di mate:icon_question:
 
Član
he,he,poklon,je poklon a niko nije vidio da je i donji vezni lim crven:lol:
njega isto moram pofarbat,a jbg malo pomalo bice nesto od njega:icon_biggrin:
 
Član
Fin Golf,inače nisam pobornik zatvorenog gepeka ali neka malo promjene,ne mora svaki Golf biti isti :cool:
 
Član
fin je , jel ovo druga maska , ako je , ljepše stoji deset puta ,ako nije opet ljepše stoji deset puta :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
po meni ne stoji čep od rez. i zatvoreni gepek...to mjenjaj , ostalo ki bombona....;)
 
Član
Bokili je napisao(la):
fin je , jel ovo druga maska , ako je , ljepše stoji deset puta ,ako nije opet ljepše stoji deset puta :icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:
po meni ne stoji čep od rez. i zatvoreni gepek...to mjenjaj , ostalo ki bombona....;)

Boki covjek stavio obrvu preko farova a maska je ista ako vidim dobro:icon_biggrin:
 
Član
nisam cep od rezervoara jos dira,nisam gepek nego sam uzeo smoked kristal zmigavce za duboki:cool:
DSC01538.jpg

DSC01537.jpg
 
Leo555 je napisao(la):
he,he,poklon,je poklon a niko nije vidio da je i donji vezni lim crven:lol:
njega isto moram pofarbat,a jbg malo pomalo bice nesto od njega:icon_biggrin:

ajd ok, ja sam primjetila da je i donji vezni lim crven . . žensko oko . . al nevezano, zanima me jesi možda registriran u vwclubsplit i ako da, znaš li kako se više nije moguće registrirati? thanks . .
 
Top