cupra

cupra

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
hehehehehe ......... bar Igy zna koji problem imaju veliki ljudi u malenim autima :lol::lol::lol:

Volio bih sebi uzeti vece auto, a za race neko jeftino starije .......... ;)
 
Član
ova ibiza je perverzija i kao sto igy kaze lud si sto prodajes ovo se cuva citav zivot ;):icon_smile:
 
Super Moderator
i ja bi ovo vozio jebo te.... stvarno je prelijep auto nema sta :D
al ne kontam sto jos i dalje ulazes u njeg kad ide naprodaju... hmm... i ti si sve sredio i sad ga provozaj... znaci drug nigdje te ti to prodajes eto samo sto ti treba vece auto a 1000% si u velikom minusu... al sta je tu je nek je sa srecom i ja je ne bi dao jeftino :D
 
Član
jbt, nisam ni vidio da se ovdije nesto pisalo ....... tako mi je uvijek, dva auta sam vec tako zavrsio i taman tada prodao, valjda nekako, tad najlakse odu kad su u full stanju???? Ja sam takav, nisam mogao voziti onako i da mi neko stalno kljuca, sta je ovo, sta je ono? Sredim i mirna glava ;) Vozim ga ja i uzivam svaki dan :cool::cool::cool:

evo i jedna slika iz Mostara by dottore, cisto da se vidi kako je bilo, a kako je sad ..... ;)
 
Član
IGY je napisao(la):
Dottore je napisao(la):
Da je para ja bi je sebi uzeo :icon_smile:

ne bi, jer da je para ja bi je sebi uzeo :D

e mislim da ne bi ni ti igy uzeo jer bi bila moja sigurno :icon_smile::icon_smile:

stallion je napisao(la):
adi6 je napisao(la):
ova ibiza je perverzija i kao sto igy kaze lud si sto prodajes ovo se cuva citav zivot ;):icon_smile:

hebga ........ da je para, ostala bi ........... btw. dobra ti slika na avataru ;)

:icon_smile: pa seat ne moze da ne valja ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top