CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

MTR

Član
koliko ulaza sad ima , jel isto 10 ? i one su vam mape STRAVA glupe , noz bomba bljak :icon_mad:
 
Član
MTR je napisao(la):
koliko ulaza sad ima , jel isto 10 ? i one su vam mape STRAVA glupe , noz bomba bljak :icon_mad:

Slažem se.;)

Retardirane mape skroz, treba zabraniti nož i bombu, daj malo da pucamo i zdravo. Ionako ne igram duže od 10 min.
 
Član
Realno na ovom serveru je nerazumno igrati de_dust2 mapu ili pak de_inferno i slično s obzirom na broj slotova. Moguće da, ali razumno, ne, pogotovo za igrača koji prvi padne (što bi narod rekao, zagine), treba čekati cijelu vječnost da opet stupi u igru.

Dalje, noz, bombe, awp.... i slične gluposti su već svima na vrh kape baš kao i mape na kojoj se može koristiti samo pištolj, pa mislim, zašto su se onda ljudi trudili da inače omoguće sva ta druga oružja... :S

Mislim da je dovoljno 20ak minuta za jednu mapu pod uvjetom da je moguće istu tu izglasati i za narednih 20 minuta, znači da se omogući ta opcija u svakom vote-u.

Od mapa ono što je meni interesantno je definitivno recimo aim_headshot, onda ak-colt ili nešto tako, aim_map (valjda sam u pravu) i neke slične aim mape na kojima je dozvoljena upotreba ključnih oružja, sve one aim s pištoljima su mi blago rečeno odron i gubljenje vremena. Dalje, recimo u circle ubaciti jednu, ALI SAMO JEDNU awp mapu i to pod uvjetom da raja izglasa za nju a ne da se nametne. Takođe, neki dust kratki se vrtio na serveru, super mapa, dodao bih i assault uz nju ili pak mansion (da se malo vrti po kući :)). Od zabavnih snow je vrh koji nikada neće biti prevaziđen, eventualno uz nju neku opet sličnu njoj ili pak snow long ili iceworld xxl i sl.

Eto, mali prijedlog bi bio upravo to da se izaberu ključne (dobre) mape, da ih ne bude djuture već samo recimo 8 mapa i da se svaki put u vote stavi tih 8 mapa uz opciju glasanja za onu koja se trenutno igra. Sva mudrost je u jednostavnosti :)
 
Član
Evo ulazim, al kad ne radi par dana ljudi i odustanu, i vise mi na K ide ono downloading non stop isto, daj sastavite ljudima da skinu sve sto treba, ili makar meni.

Upravo sam odustao radi toga, znaci ne ulazim, mrzi me cekati svaki put. Aj sklopite sve mapa i kojecega da se moze skinuti posebno.
 
Član
ma stavite ba 2 osnovne staze..npr fy_snow i de_dust2_long ..eh kad onda bude vise raje nek se staza mjenja koju oce..
 
Top