CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

Imali neko od forumasa kakav bolji server od ovoga , ne moze ovaj valjati kad je zensko admin :icon_mad: , tibore djevojka ti je veceras igrala protiv mene sa citom i opet mi nije mogla nista , imas jako iskompleksiranu djevojku:icon_confused:
 
Član
Evo da se i ja malo oprobam :icon_biggrin:
Nick: Vector_Ing_BHT

A sto me ljudi naubijase majko draga :lol::lol::lol::lol::lol:
 

MTR

Član
Tibore jedna jaranska , de hljeba ti sredi mape ove sto imas su truba , pogledaj na serverima koji su puni koje se mape deru konstantno .

i da ,, server ti je pun chitera stalno za ne povjerovat

i imas li mogucnost da povecas broj ulaza za igrace , malo je 10-11
 
Član
Nekad izdržim i 15 minuta da mi ne dosadi! Obaram rekorde sopstvene.

Ko me je banovao i zašto?

Igrao sam samo ja protiv nekog sa nickom: cudo.

Ko je to?

:icon_mad:
 
Član
@ all: U ponejdeljak dizem za jos 2 slota, prebacujem se na v.48 i svaki ban bit ce banshot, snimi sliku na vas komp sa svim pdoatcima oko banna, tako da je smao ovdje okacite i bude sve jasno ko je bannao, zasto, vrijeme, mapu, vasu ip adresu i steam itd itd...a na v.48 ide bann na steam tako da taj netko ko je bannan ne moze vise uci dok ne reinstalla kanter...sad je problem sto je na starom protokolu, pa citer smao ugasi i upali modem i eto ti ga nazad...problem je sad sto ti jednog bannas, taj se vrati i dovuce jos 3 citera i tako ukrug smao ko blesav, nemoguce vise pobannat sve :icon_eek:

A za mape: ja znam za ove standardne, ali evo vi ovdje napisite koje bi vi voljeli i koje mislite da bi se igrale mape, nije ih muka ubaciti na server i map cycle listu, to je cas posla ;)
 
Top