CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

CS 1.6 ( ADRIA - gaming )

Član
OggyBoy je napisao(la):
E, jbt, sve sam zaboravio. Kako da prebacim oružje u desnu ruku, kako uopšte da igram sa vama, gdje da uđem, kako, šta,...? Pomozite, stvarno nisam ovo igrao 10 godina.
Kad udjes u cs ides na options, advanced, imas dole weapon alignment i namjesti sebi

pukim48 je napisao(la):
narode posto se ja slabo razumijem u ostale opcije cs-a....koji sam ja na rang listi:icon_question:

kada udjes na server u say kucas /rank
 
Član
JA cu sad biti jako los iducih dana, kupio sam sebi danas Logitech MX-518 Gamerskog misonju pa dok se naviknem ! Eto nije vas briga, nego da se ja pohvalim ! :D
 
Član
tibor987 je napisao(la):
JA cu sad biti jako los iducih dana, kupio sam sebi danas Logitech MX-518 Gamerskog misonju pa dok se naviknem ! Eto nije vas briga, nego da se ja pohvalim ! :D

Imam istog, al dzaba mi kad sam loš :lol:
 
Početnik
hajd da nelistam dalje,zasto ja uvjek budem banovan,igram max 5-10 min i popusim ban..a nije mi Adsl odma da znate :D
 
Član
ja zavrsio sa igranjem...doslo lijepo vrijeme valja raditi u garazi..lijepo mi je bilo sa vama;)
najvise ce mi majka nedostajati :lol::lol::lol:
 
Član
Lija je napisao(la):
hajd da nelistam dalje,zasto ja uvjek budem banovan,igram max 5-10 min i popusim ban..a nije mi Adsl odma da znate :D

Zato sto vjerovatno ti bude ping duze vrijeme preko 120 i onda t eserver automatski kicka ili banna na par minuta... ;)

A evo kako ide sa novim misicem, samo da kazem ovo je bila prva mapa da s njim igram an malo "cudnim" postavkama hahaha :lol:



Uploaded with ImageShack.us
 
Top