CRX 1.6 16v

CRX 1.6 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma cika limar sve napravi, pod je dobar manje vise :) ima malo na prednjem desnom dijelu skroz damo do blatobrana i u gepeku ispod rezervnog tocka koja rupica i to je to :)

Ispod zadnjeg sjedista je novo ko da je sad iz fabrike doslo :)

Znaci jedini problem su pragovi i rubovi kod svake al eto cika limar ce malo da se zabavi sa savijanjem i cekicanjem :D
 
Član
Ma sve je to ,nek on tebi to dobro odradi da nebi za koju godinu ponovo morao :) obavezno slike radova :D
 
Član
Dobar limar čini čuda.
Postavim ti slike od koleginog crx-a prije radova i poslje,nebi rekao da je to isti auto.
njegova je 91g.ali joj je limarija bila 3 puta gora od tvoje.
Pod ispod vozačevih i suvozačevih nogu,iza unutarnji blatobran sa strane točionika od goriva,oba praga kao da ih nikada nije bilo,a o zadnjim rubovima nećemo ni riječi reći,nije ih imao....
sada je u boljem stanju nego kada je iz tvornice izašla,još da hoće onog iVT-a staviti nutra,da nestoji džabe:icon_confused:

Samo naprijed nemoj odustajati ako di zagusti,strpljivo i polako,biti će to opet mali bolid;)
 
Član
Evo malo se varilo :)
bb72476d6528aa842c60d41e9d6e9d4155015.jpg


Eh sad pocinje da izgleda kao prag :)
ec9cf0a7114a995329bcded73e1eb29873182.jpg
 
Član
UUU drug kako si samo nabavio rijetko i lijepo auto... Nek te sluzi;)
A te truhle dijelove ces sredit, nesumnjam u to.
Sretno u nastavku;)
 
Član
a ja ruznog auta majko mila....dragi kolega iz auto kluba....sto si voLKo strUhooo....???? neke bit ce sex kad se sredi....a hoce biti onaj tribalcic da ja jedini znam sta je....tralalala
 
Član
Extra hondica,samo je malo počela da truhneal eto spriječio si i saniro ima da bude avion..pozz..sretno:cool::cool:
 
Super Moderator
bmwscaner je napisao(la):
addo je napisao(la):
Evo jedan sa mat crnom, meni je dobar jer volim tu boju!

gledo sam je u nedjelju u mostaru fino slozen autic a i fino ide
btw koliko kila ima ovaj skip tvornicki i kolko ks?

sayidova honda... prava je ;)

dobra je i ova tvoja svidja mi se inace ova honda samo je malo sredi i to je to :cool:
 
Član
17cb02e9ab6c30e2c91a88b02c5f2a2c24356.jpg


8745ffee14287be3620475601de50f1c29301.jpg


Evo dvije slicice, radi se al mnogo sporo ide bice ovih dana gotovo pa cu uslikat jos koju vljda :) mada ce najzanimljivije biti zavrseno al hajde bice i to valjda u petak. Onda me nema koji dan odo se vozat da nadoknadim ovaj mjesec :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top