CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

CR On Tour - Goražde 2009 (3. i 4. 10)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
bio.. vidio
sve u svemu, drago mi je da su ti ljudi dozivili da vide nesto ovako, kao sto i sami znate, prvi put nesto slicno ovom se desilo. pa je zbog toga bilo i tako posjeceno
takodje, vidjeli smo neka kvalitetna potezanja, stim da je organizacija bila = 0
prije svega, race, je bio totalno glupo odredjen, predstartni prostor je bio totalni haus,. zatim nije bilo nikakve zastitne ograde, bolje je bila ogradjena staza za karting nego li sama staza, kazem opet dobro je pa nije niko nastradao..
staza ko staza je bila dobra.. takmicari su bili fer i korektni koliko sam ja sam mogao vidjeti, style i db nisam puno pratio pa o tome necu nista reci, ovo gore sam napisao iz licnog iskustva jer sam bio jedan od ucesnika..

svakako, ovo je sve bilo humanitarnog karaktera, i paralelno tome neki "propusti" se mogu zanemarit, stim da se treba pazit ubuduce, kome sta i kako dati da odlucuje/organizuje i da se pita za isto..

puno pozdrava, slike cu postavit kasnije..

i da cestitam jos jednom andreu koji je sa CRXom pobjedio u finalu gedoru sa scirrocom g60, kao i mnostvo drugih auta.. ;)
 
sr nije bio planiran i bio je u humanitarne svrhe ipak kako sam cuo.
Da se zahvalim Gorazdu i nekim pojedincima koji su pomogli i sve dali od sebe... tepsija, Eko, sponzori manifestacije....
 
Početnik
bio i ja danas tamo, malo gledao, malo coolirao u rat style-u, i vozio revijalnu trku sa dizelom :D
al sto ti je duja, malo je falilo da uzmem punta hgt :D
upoznao par momaka sa foruma, extra raja..
 
nokke je napisao(la):
bio.. vidio
sve u svemu, drago mi je da su ti ljudi dozivili da vide nesto ovako, kao sto i sami znate, prvi put nesto slicno ovom se desilo. pa je zbog toga bilo i tako posjeceno
takodje, vidjeli smo neka kvalitetna potezanja, stim da je organizacija bila = 0
prije svega, race, je bio totalno glupo odredjen, predstartni prostor je bio totalni haus,. zatim nije bilo nikakve zastitne ograde, bolje je bila ogradjena staza za karting nego li sama staza, kazem opet dobro je pa nije niko nastradao..
staza ko staza je bila dobra.. takmicari su bili fer i korektni koliko sam ja sam mogao vidjeti, style i db nisam puno pratio pa o tome necu nista reci, ovo gore sam napisao iz licnog iskustva jer sam bio jedan od ucesnika..

svakako, ovo je sve bilo humanitarnog karaktera, i paralelno tome neki "propusti" se mogu zanemarit, stim da se treba pazit ubuduce, kome sta i kako dati da odlucuje/organizuje i da se pita za isto..

puno pozdrava, slike cu postavit kasnije..

i da cestitam jos jednom andreu koji je sa CRXom pobjedio u finalu gedoru sa scirrocom g60, kao i mnostvo drugih auta.. ;)




hvala na cestitkama, inace meni je sve super bilo i ova potezanja jer je
bilo kao u stilu old school zato mi se svidjalo posebno, gori hala oluci se tresu, :123::123::123::123:

inace sto se tice gedore auto mu ide fino i da je uslatao u drugu kako treba nema dvojbe da bi me uzeo,
al ovaj put je sreca bila na mojoj strani, hehehehehe

cestitke i ostalim takmicarima............
 
Član
Oggy je napisao(la):
bio i ja danas tamo, malo gledao, malo coolirao u rat style-u, i vozio revijalnu trku sa dizelom :D
al sto ti je duja, malo je falilo da uzmem punta hgt :D
upoznao par momaka sa foruma, extra raja..

Diesel powaa' :cool: Oggy stvarno extra momak , drago mi je da smo se upoznali ;)
 

Eko

Član
adi_minimalno je napisao(la):
sr nije bio planiran i bio je u humanitarne svrhe ipak kako sam cuo.
Da se zahvalim Gorazdu i nekim pojedincima koji su pomogli i sve dali od sebe... tepsija, Eko, sponzori manifestacije....

Nema na cemu, slijedece god. aBd ce biti jos bolje..

nokke , Street Race nije bio planiran, bilo je u planu par revijalnih utrka, ali ispalo je tako kako je, naravno da ce biti druga prica kad bude planiran Street Race.

LP
 
Početnik
ma meni je bilo drago doci u GZ , druziti se sa rajom, vidjeti Drinu , ismijali smo se na rucku, sretno vratili kuci, imali smo na dB cak 3 takmicara :) sve je bilo super...

hvala na gostoprimstvu svima Gorazdanima i Gorazdankama :)
 
Član
pa sto ...ovako je bas sranje ...barem meni

j*iga stavis branik od r32 a oznaka gti ...


isto tako bio je cuner jedan ovdje sa lijeve strane gti, a sa desne strane gepeka oznaka 2.0 tdi ....
branici kao u gti , i covjek je pita sta on ima pod haubom..

j*iga da imam ovog golfa skinuo bih oznaku gti i nevidim razlog sto nebi




kad i budala zna da golf gti nema takav branik
 
Član
Evo ja i Ervix upravo stigli kuci....
krenuli iz GORAZDA oko 17:30h

sve poslo u najboljem redu PEHAR SE DONIO KUCI;);)

ekipa extra druzenje extra..ma sve je ok...

svim pobjednicima zelim da cestitam na osvojenim nagradama...
slikice ce biti sutra ima svega i svaceg....;););)

eh da samo kad smo vozili revijalnu...gledaoci stoje na ulici u gledaju..kad dodje vozilo 20-30metara od njih maknu se u stranu..barem se meni desavalo tako..jbg..moglo se staviti neke trake..al sve 5:cool::cool::cool::cool:
PS.IGY napravi onaj alarm hebem li mu:lol::lol::lol:
 
Početnik
Got2b je napisao(la):
Evo ja i Ervix upravo stigli kuci....
krenuli iz GORAZDA oko 17:30h

sve poslo u najboljem redu PEHAR SE DONIO KUCI;);)

ekipa extra druzenje extra..ma sve je ok...

svim pobjednicima zelim da cestitam na osvojenim nagradama...
slikice ce biti sutra ima svega i svaceg....;););)

PS.IGY napravi onaj alarm hebem li mu:lol::lol::lol:

koji si ti bio, cijelo vrijeme sam bio tu negdje oko focusa, bio momak sa stilom i jos jedan treci...ti?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top