Corvette ZR1 vs Lamborghini SV, na cesti

Corvette ZR1 vs Lamborghini SV, na cesti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ganja po zatvorenom dijelu puta, drugaciji karakteri automobila, ali rezultat na kraju identican :icon_biggrin:

<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/c9wbe2HNrAg&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/c9wbe2HNrAg&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
Mislim da je ovaj vozac corvete dosta bolji i da bi ovaj lambo mogao da se igra sa corvetom inace.
 
Super Moderator
to narod misli crvette je dobra samo ono po pravcu a za krivine k* jer je americko auto
e nije boga mi tako ima bruka testova gdje je dokazano da na stazide bolje od ferrarija i to ona Z06 a kamo li ova ;)
 
Član
za moj pojam je corvette bolja ,jeftinija i jednostavna tehnika klassik motor ..nije uvjek potrebno ovaku tehniku ubacivat.
 
Snaga je skoro ista, Murcielago teži 300 kg, jednostavan račun je to, u ovoj klasi se ne uspoređiva koji je bolji jer su to dvije različite filozofije i tehnike.
Mi, obični smrtnici, uvijek na prvo mjesto stavljamo cijenu, ma koga briga za to ako hoće kupiti Lamborghini-ja.
Ova Corvett-a, uopće nija alternativa umjesto Murcielaga, nego stvar ukusa i šta više voli neki pareša.

A vozači su urednici engleske emisije i magazina Autocar, nisu ni ekstremni profesionalci ali ni amateri,uglavnom, znaju dobro obaviti svoj posao.
 
U jednom njemačkom magazinu su rekli da u Murcielagovom motoru kao da ima nešto organsko , nije samo od metala, kako se glasa, kao neka životinja :icon_smile:
 
Član
Omiljeno auto - ovaj Lambo SV, a jedno od boljih iznenadjenja ova Korveta jer unistila je dosta stereotipa o americkima automobila.

I PRESTANITE DA PRICATE GLUPOSTI A DA NE POGLEDATE VIDEO PAZLJIVO MAX (vozac Lamba) je lamborginijev instruktor voznje ili test vozac sta vec
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Snaga je skoro ista, Murcielago teži 300 kg, jednostavan račun je to, u ovoj klasi se ne uspoređiva koji je bolji jer su to dvije različite filozofije i tehnike.
Mi, obični smrtnici, uvijek na prvo mjesto stavljamo cijenu, ma koga briga za to ako hoće kupiti Lamborghini-ja.
Ova Corvett-a, uopće nija alternativa umjesto Murcielaga, nego stvar ukusa i šta više voli neki pareša.

A vozači su urednici engleske emisije i magazina Autocar, nisu ni ekstremni profesionalci ali ni amateri,uglavnom, znaju dobro obaviti svoj posao.

nije Lambo teži gotovo ništa,jer je ovaj 100 kg lakši od LP640,a on ima 1600 kg, dok Corvett-a ima oko 1500 kg....najbitnija razlika je u okretnom momentu kojeg Corvett-a ima više....
Lambo je ipak daleko bolji auto od Corvette....
 
...i 100kg je inače velika razlika, ali oba su zvijeri od 600+ konja tako da se to ovdje i ne osjeti,a mogu mislit kako izazivaju mučninu i vrtoglavicu kad ubrzavaju ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top