Corvette ZR1 odvozila Nurburgring za 7 min 26

Corvette ZR1 odvozila Nurburgring za 7 min 26

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ali samo jedno pitanje celnicima nissana ZASTO AUTOMATIK ZAAAAAAAAAAAAAASTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
 
Davor_ je napisao(la):
ali samo jedno pitanje celnicima nissana ZASTO AUTOMATIK ZAAAAAAAAAAAAAASTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

i ja sam zagovornik manualca,ali ne bi GTR bio ovo sto jeste da nema tog mjenjaca sa duplom spojkom (DCT)
kad sam citao recenziju o nissanu na nekih 5,6 stranica svaki tren su hvalili brzinu i tecnost ovog mjenaca,kazu da su promjene jedva primjetljive.tako da...jbg
 
Član
ma vette njega skide,z06 koristi dosta tehnologije od ove zr1,od pola auta je od karbona,a sasija kompletna alu...i ne bila laksa.
imam negdje emisiju na disku kako se pravi z06,koriste se hbga lagani materijali i hbga cvrsti
 
Član
Davor_ je napisao(la):
ali samo jedno pitanje celnicima nissana ZASTO AUTOMATIK ZAAAAAAAAAAAAAASTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

jesi li imao prilike voziti auto od 400+ KS po cesti :icon_question:
mozda trebaju ESP/TCS/TC nazovi kako hoces, iskljuciti na tom autu ?
mozda ga budes vozio brze kroz krivine ako ti ne bude smetao ABS, hocemo li i to iskljucit... :icon_question:
hehehhe
 
tepSIJA je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
ali samo jedno pitanje celnicima nissana ZASTO AUTOMATIK ZAAAAAAAAAAAAAASTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

jesi li imao prilike voziti auto od 400+ KS po cesti :icon_question:
mozda trebaju ESP/TCS/TC nazovi kako hoces, iskljuciti na tom autu ?
mozda ga budes vozio brze kroz krivine ako ti ne bude smetao ABS, hocemo li i to iskljucit... :icon_question:
hehehhe

e hebi ga sad.sta je sa npr. ferrarijem F40,ima vise od 400 ks,nema automatik i nema nista od nabrojane elektronike pa je opet bio brrrz i ljudi su ga uspjevali vozitit,premda danas je novo doba..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top