Corsa

Corsa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E poslije duzeg vremena da predstavim i ja vozilicu :)
Opel Corsa 1.0 43kw 2001 god. Oprema: centralno - daljinsko, el. podizaci stakala, ABS, city servo, 2 air-baga, podesavanja svjetala po visini itd...ma standard nista posebno :)
Kada je kupljen bilo je par problemcica, tako da je zamjenjen šalt tejbl , zamjenjeni svi filteri i ulje, hidro podizaci, svjecice, akumulator, kao i jedan nosac motora.
Danas radi perfektno, mali potrosac i et da ne ureknem.
Kupljene su nove prednje gume, zadnje jos mogu durati kosto bi se reklo:)
Planovi: na ljeto bi trebale stic kakve fele 15", xenoni i presvlacenje sjedista kombinacija eko-koza - platno...no o tom po tom.
Evo nekoliko slika corse:
[attachment=33106][attachment=33107][attachment=33108]
 

Prilozi

  • 03042010527.JPG
    03042010527.JPG
    126,3 KB · Pregleda: 25
  • 03042010528.JPG
    03042010528.JPG
    80,8 KB · Pregleda: 18
  • 03042010529.JPG
    03042010529.JPG
    106,6 KB · Pregleda: 25
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
fin autic,samo ti njemu kakve felgice nabavi,bit ce drugo auto ;)
ma znam da ce bit drugo auto :)
Cilj je postici ovako nesto, cista kultura nista pretjerano.
[attachment=33110]
 

Prilozi

  • 19557_18899.jpg
    19557_18899.jpg
    204,8 KB · Pregleda: 41
Član
Malo se cistio motor i polirali farovi, steta nemam sliku kakvi su ranije bili:(, uglavnom odlicno su ispali i sad su kao novi :D
Pa evo i slika:
[attachment=33207][attachment=33208]
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    167,6 KB · Pregleda: 56
  • 2.JPG
    2.JPG
    170,8 KB · Pregleda: 43
Član
OggyBoy je napisao(la):
Da nisi malo pretjerao sa ciscenjem?:D

sta cu kad volim :D

Dzeniii je napisao(la):
jel ovo u nje motor s tri cilindra ili sam pogrijesio:icon_question: nesto mi se cini mal
da tri :) 1.0 motor

Da li bi mi ko mogao reci kako da skinem lajsne sa vrata ove male i da li je to preporucljivo, nece nastetit boji?
Ove lajsne nisu za onim zakackama nego su meni se cini lijepljene :s
 
Član
druze kako si ocistio farove??moram i ja svoje ocistiti,pocrnili su malo od xenona??
 
Član
vodobrusni uzmes ja sam prvo 500, pa 1500 pa 2000 i onda polir pastom i vjeruj mi ko novi su :D treba vremena i truda, ali se isplati xD
 

JD.

Član
lijepa corsa ;)

mozes skinut te lajsne sa vrata, samo dobro zagrij da ti sto vise ljepila ostane na lajsni da se ne moras kasnije peglati sa ciscenjem... u svakom slucaju oprezno i polako, moze se malo lak ostetiti

ja sam to skidao na svojoj corsi i na jednom mjestu mi je ostala ogrebotina jbg...

nazad oznake su ti isto zaljepljene ako si ih mislio skidat, osim opel znaka, on ima rupe iza
 
Član
JD. je napisao(la):
lijepa corsa ;)

mozes skinut te lajsne sa vrata, samo dobro zagrij da ti sto vise ljepila ostane na lajsni da se ne moras kasnije peglati sa ciscenjem... u svakom slucaju oprezno i polako, moze se malo lak ostetiti

ja sam to skidao na svojoj corsi i na jednom mjestu mi je ostala ogrebotina jbg...

nazad oznake su ti isto zaljepljene ako si ih mislio skidat, osim opel znaka, on ima rupe iza

Hvala na savjetu, nego de mi reci kod tebe su na corsi bile 16" istina sa 45 gumama, da li si imao problema sa struganjem?
Ja planiram stavit 15" sa 195/55 ili 50 profilom pa sta mislis da bi ih ja mogao imati kada bi auto bilo puno?
 

JD.

Član
Fabia RS je napisao(la):
Hvala na savjetu, nego de mi reci kod tebe su na corsi bile 16" istina sa 45 gumama, da li si imao problema sa struganjem?
Ja planiram stavit 15" sa 195/55 ili 50 profilom pa sta mislis da bi ih ja mogao imati kada bi auto bilo puno?

nikad nigdje nije grebalo, cak ni kad 5 ljudi sjedne,a i spustena je 40mm ;)
od 2005 god su mi te felge na corsi i nikad nijedan problem ;)

sto se tice 15"ki, 195/50 ti je bolja dimenzija ipak, ali pazi na offset od toga ti zavisi hoce li grebati, kod mene su 7J siroke i ET38 znaci ispod 38 nemoj jer vec postoji mogucnost da ce grebati nazad, znaci trazi felge ET38 ET40 ET42 itd

a s obzirom da je dosta 15ki 6.5J onda mislim da mozes i ET35 staviti bez problema ;)
 
Član
JD. je napisao(la):
Fabia RS je napisao(la):
Hvala na savjetu, nego de mi reci kod tebe su na corsi bile 16" istina sa 45 gumama, da li si imao problema sa struganjem?
Ja planiram stavit 15" sa 195/55 ili 50 profilom pa sta mislis da bi ih ja mogao imati kada bi auto bilo puno?

nikad nigdje nije grebalo, cak ni kad 5 ljudi sjedne,a i spustena je 40mm ;)
od 2005 god su mi te felge na corsi i nikad nijedan problem ;)

sto se tice 15"ki, 195/50 ti je bolja dimenzija ipak, ali pazi na offset od toga ti zavisi hoce li grebati, kod mene su 7J siroke i ET38 znaci ispod 38 nemoj jer vec postoji mogucnost da ce grebati nazad, znaci trazi felge ET38 ET40 ET42 itd

a s obzirom da je dosta 15ki 6.5J onda mislim da mozes i ET35 staviti bez problema ;)
hvala...
 

JD.

Član
nista ;) ako te jos nesto zanima, pitaj, znam o tim corsama vise nego o bilo kojem autu nema sta nisam prostudirao hahaha :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top