Corsa b 1.4 16V

Corsa b 1.4 16V

Član
Otisao mi je dihtung glave pa me zanima koliko je cijena brusenja glave sa svim pratecim ispitvanjima i zamjenama na njoj. Takodje me zanima sta bi jos bilo doibro provjeriti kad se motor rastavlja. Hvlala svima unaprijed na odgovorima
 
Član
odi u trgovinu s autodijelovima i pitaj za dihtung glave,gumice ventila,dihtunge grani auspuha i usisa,a najbolje ti je da ti majstor otvori motor pa da pregleda u kakvom je stanju inace kod nas brusenje je oko 50-60km,ujedno odradi sve sto se da odraditi znaci brusenje ventila,provjera piksni ventila da nemaju puno lufta,gumice ventila je najbolje zamjenuti nisu skupe,a majstori ko majstori ako imas nekog poznatog jeftinije je a ako ides kod nekog sto ga neznas onda ce te oguliti i tako,negdje oko 100km je majstor samo
 
Član
Pa ja racunam oko 500km jer mi je rekao da bi trebao mjenjat i remne vodenu pumpu i ostalo
 
Član
lav007 je napisao(la):
ima li jos neko da dobro racuna nek se javi hitno je

druze posto vidim da si iz laktasa nemoj puno mudrovat uzmi tu glavu sa bregastama komplet sve i ondesi kod antonica u bl covjek ce ti uraditi sve komplet servis glave gumice venitla vodjice siceve uslajfat venitle poravnat glavu za nekih od 100 do 150 km to ti kazem jer ja nosim tamo sve cjena ti zavisi do glave to jest kolko venitla ima al mislim da je oko 150 maraka nije vise moze samo manje ako ti treba jos neke informacije javi se na 051 484 051 ja sam iz srbca ;)
 
Top