Corrado under construction

Corrado under construction

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jao peha brate! Nista nadamo se da ce se u sto skorijem roku oporavit, i da ce ti ljepotana odradit za poludit!
 
vidi mog prijatelja :icon_smile: ,ako Bog da ;) vozimo bolide na sljedeći VW susret u Karlovcu, a do tad navrati do mene da vidiš što radim od svog ljubimca.......
 
onaj tko ga je prodavao sigurno ga je malo uljepšao,i taj je najbolje prošao pa se ti dečko "slikaj",srećom Marinko ima veliku volju i srce da napravi auto svojih snova.....svaka čast na trudu ;)
 
Član
evo samo da vas izvijestim da se radi na corradu!!
nisam vas zaboravil!
moram si posložit slike malo i onda ih metnem!
malo sam razočaran lakiranjem!ali nadam se da se bude to riješilo!
ništa stavim sutra ili u ponedeljak slike!

dotle pozdravw Marinko
 

MTR

Član
jao brate struho ko kakav kadet , al dobro napredujes , samo nastavi Corrado je top :cool:
 
Član
Kume svaka cast na volji i zelji i ulozenom trudu do sada,a da te pitam u vezi nove skoljke, jel to legalno? Milism prebacit sve na drugu skoljku, ja kontam keca radit,a nasao sam drugu skoljku ista situacija kao kod tebe ova trula a druga zdrava...
 
Član
pa gle ti možeš raditi kaj god očeš s autom i dijelovima!tak dugo je sve legalno dok ne diraš brojeve šasije!
ako me kužiš, jer ima onih koji dovezu auto u hrvatsku ili bilo kam i prekucaju brojeve e to je ilegalno!
 
kupiš npr. samu karoseriju i u tu složiš sve iz svog auta,ni slučajno rezati serijski broj jer ma koliko god stručan majstor bio,to se otkrije laserskim skeniranjem,a ima još jedna metoda da se nikako ne skuži,ali s tim je posla i da te tko oda,bilo bi živo :icon_smile:,drži se ove prve opcije
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top