Corrado KR16V - Komentari projekta

Corrado KR16V - Komentari projekta

RE: corrado KR16V

dzinn16v je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
Pratim ovaj projekat i ocekujem nesto dobro da bude, a planiram uskoro i sebi nabavit jednog Corrada pa me interesuje kako je sa djelovima, jesul lako dostupni ili se ipak treba malo pomuciti da se nadju.. sretno u nastavku :cool:

naj skuplji stariji vw...ako nemas love ne uzimaj to auuto pokopat ce te sigurno...
Dijelova nema nigdje a i kad ih nades skupi su...
Npr far za golfa 2 je 20 km,aza corrada 200km:icon_smile:


ma jbg, nekako sam zapiko to auto, svidja mi se pravo, a malo po malo sastavice se nesto od njeg ne zuri mi se.. al opet u tom sto ga nema puno i jeste neka car, nezz u Tz da 2 imaju. Samo me eto interesuje da li je bas problem naci te pojedine djelove, jer ipak VW je mora biti djelova :)))
 
Član
RE: corrado KR16V

street racerr je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
Pratim ovaj projekat i ocekujem nesto dobro da bude, a planiram uskoro i sebi nabavit jednog Corrada pa me interesuje kako je sa djelovima, jesul lako dostupni ili se ipak treba malo pomuciti da se nadju.. sretno u nastavku :cool:

naj skuplji stariji vw...ako nemas love ne uzimaj to auuto pokopat ce te sigurno...
Dijelova nema nigdje a i kad ih nades skupi su...
Npr far za golfa 2 je 20 km,aza corrada 200km:icon_smile:


ma jbg, nekako sam zapiko to auto, svidja mi se pravo, a malo po malo sastavice se nesto od njeg ne zuri mi se.. al opet u tom sto ga nema puno i jeste neka car, nezz u Tz da 2 imaju. Samo me eto interesuje da li je bas problem naci te pojedine djelove, jer ipak VW je mora biti djelova :)))

e decki sada cu vam ispricati svoju pricu iz toga cete skontati kako je za dijelove za ovaj auto...kupio sam prije dvije godine udarenog napred i krenuo sam jos tada u potragu za dijelovima,prosao sam puno auto otpada i gdije god sam dosao i pitao za blatobrane farove,vezni lim i branik nigije nista...da bi nakon toliko vremena nesto nabavio iz vana a nesto kod nas i to skupo pravo i evo tek sada dosao red da se radi...limariju mu jes tesko naci dok mehanika pase dosta od golfa3 i pasata3;)

i zelim da vam se zahvalim na pracenju projekta i komentarima...imam puno ideja sta sta planiram raditi na autu i mislim da ce vam to biti interesantan projekat...kupljeni su komplet trapovi od golfa3,prije je bio motor g60 a sada ce biti 1.8 16vKR,skoljke sicevi,vozilo ne planiram farbati nego cu ga presvuci crnom mat folijom s ti da krov i spoiler na gepeku idu u tamni carbon...to sam do sada zamislio jedino nisam jos odlucio za prednju haubu dali da idem sa mat ili carbon folijom
 
Član
RE: corrado KR16V

Dejan 16v je napisao(la):
Pogledaj kako je kod mene ispala hauba i krov, presvuci ga cjelog karbonom!;)

dobro je to ispalo kod tebe,sve pohvale;)ali meni je bolja kombinacija crnog mata i carbona...mislim da ce to biti ok
 
Član
RE: corrado KR16V

street racerr je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
Pratim ovaj projekat i ocekujem nesto dobro da bude, a planiram uskoro i sebi nabavit jednog Corrada pa me interesuje kako je sa djelovima, jesul lako dostupni ili se ipak treba malo pomuciti da se nadju.. sretno u nastavku :cool:

naj skuplji stariji vw...ako nemas love ne uzimaj to auuto pokopat ce te sigurno...
Dijelova nema nigdje a i kad ih nades skupi su...
Npr far za golfa 2 je 20 km,aza corrada 200km:icon_smile:
[/quote

ma jbg, nekako sam zapiko to auto, svidja mi se pravo, a malo po malo sastavice se nesto od njeg ne zuri mi se.. al opet u tom sto ga nema puno i jeste neka car, nezz u Tz da 2 imaju. Samo me eto interesuje da li je bas problem naci te pojedine djelove, jer ipak VW je mora biti djelova :)))

halalite na off-u, moram malo. kralju vidis moj nick, corradoM, bio sam lud za corradom, nadomak da uzmem jednog. medjutim, kad sam poslusao price iskusnijih i pametnijih momaka, kao sto je dzinn16v, kanio sam se svega. sudar sa strane auta je haman pa kritican, djelovi cesto se kvare a tesko ih je naci. vlasnik teme kaze da mogu NEKI dijelovi od mk3 i passa, upravu je. NEKI dijelovi. ne bas oni najpotrebniji. stoga, sto se mene tice, corrado NIJE nikako za svakodnevnu voznju. da je za show off bilo bi prva liga, da se ima para. :D
@edofolija od mene sve cestitke za pocetak projekta, zelim ti puno srece u radovima, i naravno da aBd bude okicen medaljama ;)
 
Član
RE: corrado KR16V

Srecno sa projektom, ovo je jedini vw koji mi se bas uvek svidjao. Jedino nzm za tu foliju koliko je pametno lepiti je na neofarban auto, mislim zbog limarije, jedino da se uradi dobra priprema i zastita...
 
Član
RE: corrado KR16V

Sve to zavisi kako se vozi i pazi auto, nije korado za svakoga, ne mislim samo po finansijama, ima likova kupe ga pa divljaj vadi mu dusu, jbg za takvo nesto trebas imati jos jednog u djelovima ,a moj se trlja svaki dan , evo 3 god bogu hvala smo mehanika se odrzava!
Treba ga voziti sa glavom!
 
Član
RE: corrado KR16V

dellas je napisao(la):
Srecno sa projektom, ovo je jedini vw koji mi se bas uvek svidjao. Jedino nzm za tu foliju koliko je pametno lepiti je na neofarban auto, mislim zbog limarije, jedino da se uradi dobra priprema i zastita...

sto se tice pripreme auta to se mora odraditi dobro i naravno zastiti...za to se briner moj kum Natko Rizvanovic inace je dobar majstor i u to ne sumnjam nikako...auto ce se farbati iznutra i motorni prostor a vani ide kvalitetnija folija tako da tu nebi i trebalo biti problema;)

Dejan 16v je napisao(la):
Sve to zavisi kako se vozi i pazi auto, nije korado za svakoga, ne mislim samo po finansijama, ima likova kupe ga pa divljaj vadi mu dusu, jbg za takvo nesto trebas imati jos jednog u djelovima ,a moj se trlja svaki dan , evo 3 god bogu hvala smo mehanika se odrzava!
Treba ga voziti sa glavom!

slazema se sa tobom potpuno sto se tice odrzavanja...ja imam jos dva auta koja su svaki dan u pokretu tako da ovaj corrado ce biti vise u garazi i nece biti na kisi i tako to,a sto se tice samog divljanja ja auto radim sebi za dusu a ne da divljam sa tim... prosle su mene te godine kada sam lupao auta i divljao...ovo je moj projekat sa folijom bas za to da mogu pokazati ljudima kako izgleda folija na komplet autu i malo reklame heheheee...bavim se zatamnjivanjem auta a i poceo sam sa presvlacenjem auta folijom i nadam se da ce ovaj projekat mnoge navesti na razmisljanje o foliranju komplet auta:icon_smile:
 
Član
RE: corrado KR16V

Svaka cast! Uvijek mi je drago kad vidim jos jednog corrada. Carbon i mat folije ima da mu sjednu ko budali samar :) I jos mu posle ispoliraj felge i ima da bude najjaci kod nas ;)
Jos jednom svaka cast na projektu ;)
 
Član
RE: corrado KR16V

bojan.lsd je napisao(la):
Svaka cast! Uvijek mi je drago kad vidim jos jednog corrada. Carbon i mat folije ima da mu sjednu ko budali samar :) I jos mu posle ispoliraj felge i ima da bude najjaci kod nas ;)
Jos jednom svaka cast na projektu ;)
[/quo
hvala:icon_smile:moram i ja da pohvalim tvoga corrada dobra pila;)a sta se tice mog projekta trebalo bi to biti dobra kombinacija boja a felge planiram farbati u crnu mat boju...mislim kad bi ih ispolirao da se to nebi uklopilo sa matom

e ovako slicno bi to trebalo biti
http://img444.imageshack.us/img444/1593/cor1a.jpg
 
Član
RE: corrado KR16V

Bas naprotiv, ako ih ofarbas u mat crnu zatvorices skroz auto, bolje da ih ispoliras;)
 
Član
RE: corrado KR16V

dellas je napisao(la):
Bas naprotiv, ako ih ofarbas u mat crnu zatvorices skroz auto, bolje da ih ispoliras;)

ne znam jos vidijet cemo mi to...ima do kraja jos
evo malo slika sa mat felama i meni se cine ok
http://img15http://img528.imageshack.us/img528/4430/3035296337c661c645d8b.jpg3.imageshack.us/img153/5448/3014231856835fb057ebb.jpg
 
Top