Corrado KR16V - Komentari projekta

Corrado KR16V - Komentari projekta

Član
RE: corrado KR16V

dzinn16v je napisao(la):
Jel mi se cini ili si ovo zavario siber:icon_question:

dobro ti se cini...siber je zavaren ovako mi se vise svidja bez njega a i nije bio ok tako da sam ga rijesio ukinuti...jos na autu se ukidaju zadnji brisac,brave na vratima,antena na krovu i retrovizori sa vrata...to je za sada sta znam sta se tice ukidanja
 
RE: corrado KR16V

Vidim na slici profila da ti je fora clean style i to ukidanje...
Ja sam to sve radio na svom golfu i sad mi je zao...do godine idem bojat auto nanovo i sve vracam nazad...
Ali eto svatko ima svoje...
E sa za to varenje sibera...cujem da je to jako osjetljiva rada jer svako auto "radi"na krovu...tj ajmo reci uvija se malo...pa u dosta slucajeva moze doci do pucanja kita i slicno ako se ne odradi kako treba...u svakom slucaju mislim da si pogrijesio u vezi sibera...
Inace pohvale za projekat stavljaj slike redovito
 
Član
RE: corrado KR16V

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
izgleda da je dobar projekat, samo postavi malo vise teksta i slika;)

bice slika samo da to jos detaljnije poslikam a ima i dosta dodatne opreme pa da to sve prikupim i idu slike a i teksta nesmije da fali

dzinn16v je napisao(la):
Vidim na slici profila da ti je fora clean style i to ukidanje...
Ja sam to sve radio na svom golfu i sad mi je zao...do godine idem bojat auto nanovo i sve vracam nazad...
Ali eto svatko ima svoje...
E sa za to varenje sibera...cujem da je to jako osjetljiva rada jer svako auto "radi"na krovu...tj ajmo reci uvija se malo...pa u dosta slucajeva moze doci do pucanja kita i slicno ako se ne odradi kako treba...u svakom slucaju mislim da si pogrijesio u vezi sibera...
Inace pohvale za projekat stavljaj slike redovito

sve ja to znam za varenje sibera ali auto nece ici na farbanje nego ga ja ljepim komplet folijom trako ako pokaze negdije na krovu pukotinu lako ja to popravim i zalijepim ponovo foliju na krov...a i krov sa siberom je puno jaci nego krov bez sibera tako nebi tu trebalo puno biti problema
 
Član
RE: corrado KR16V

daj ti jos slika, sjedi i fino nafataj tih slika, i uploadaj vise, cini se kao zanimljiv projekat:cool:
 
RE: corrado KR16V

Pratim ovaj projekat i ocekujem nesto dobro da bude, a planiram uskoro i sebi nabavit jednog Corrada pa me interesuje kako je sa djelovima, jesul lako dostupni ili se ipak treba malo pomuciti da se nadju.. sretno u nastavku :cool:
 
RE: corrado KR16V

dobar corrado,ali za moj ukus mi se ne sviđa da sve zatvoriš i ukloniš,mislim to je tvoja stvar i ti radiš ono što želiš,ali ipak poslušaj nekog sa strane i vidječeš krajnji rezultat rada.uglavnom sve pohvale i sretno sa radovima.pozzz
 
RE: corrado KR16V

street racerr je napisao(la):
Pratim ovaj projekat i ocekujem nesto dobro da bude, a planiram uskoro i sebi nabavit jednog Corrada pa me interesuje kako je sa djelovima, jesul lako dostupni ili se ipak treba malo pomuciti da se nadju.. sretno u nastavku :cool:

naj skuplji stariji vw...ako nemas love ne uzimaj to auuto pokopat ce te sigurno...
Dijelova nema nigdje a i kad ih nades skupi su...
Npr far za golfa 2 je 20 km,aza corrada 200km:icon_smile:
 
Top