Coca cola ISTINA ili VARKA

Coca cola ISTINA ili VARKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hahahah, ovo je loziona da je nema vece:) moj radnik dobio jednom kao njegova nokia izvucena, brdo neko para a, i da nazove, i on nazvao i skinu mu sa racuna oko 30-etak maraka, sreca nije imao vise:) zajebavali su ga svi redom:lol::lol:

Nego i ja sam skoro dobio od googla, kamaru nekih nula:lol::lol:
 
:lol::lol::lol: kad vec spomenuste to i ja vec dva dana galamim po kuci :lol::lol:

starom mi dosla ista poruka kaze dolazi vamo znas engleski i cim sam procitao reko stari hajd odlozi taj telefon i zaboravi na tu poruku

reko ne vjerujem u dobitak para dok ne odradim i ne oznojim se :icon_biggrin: i nisam vise se ni zamarao, kasnije sestra trazila bas imali ista na netu vezano za to i evo sad i vi pisete tu

jednom sam tako potrosio 5 km zvao nekog u maleziiju iz banke neke :lol: pricao na engleskom nagradna igra izvucen na neki mejl i sad kao da bi dobio ne sjecam kolika svota novca moram uplatit samo 1000 dolara da bi se obavio transfer pitam sto nemoze te obavit bez moje uplate :lol::lol::lol::lol::lol: govori kao ne mozemo mi sa te svotu novca da placamo i jos nesto se naprica ja samo kulturno prekinem :D

sve u svemu haj' zdra'o :lol::lol::lol:
 
Član
Jucer meni dodje komsija koji ide u srednju skolu i pita me za isto sranje...kaze eo dobio sam pare...joj reko blago tebi :D on sav sretan...i nakon toga sam mu hladno rekao de se reko vrati u obdaniste jer ti je mozak velicine oraha i opet nije sontao al eto sta ces uvijek ima ljudi koji ce na ovo nasjeti pa cak dati svoje podatke, neki cak ostaviti info kreditne kartice itd itd...:)
Klasicna glupost koja je vec isfurala bar meni od silinih mailova koje sam primao sad poceli i porukama :D
 
Član
Posalji podatke od komsije ja tako stalno radim postar crče nosajuci njemu neke kuverte a on jadan ne zna ni tko ni sto mu salje a ja crkajem od :lol::lol: a ako i dobije te pare a nece komsija je jbg;)
 
meni juce doslo da sam osvojio 3.4 miliona funti, da posaljem podatke na neki email@hotmail.com. prvo, koja ozbiljna firma ima email na hotmailu!?! A drugo toliki iznos, bez da si ista uplatio, to mogu samo nasjest amerikanci....
 
Član
raymo je napisao(la):
Posalji podatke od komsije ja tako stalno radim postar crče nosajuci njemu neke kuverte a on jadan ne zna ni tko ni sto mu salje a ja crkajem od :lol::lol: a ako i dobije te pare a nece komsija je jbg;)

Oj al se ismija Bože dragi, al RAYMO je kralj najjaci :lol::lol::lol:
 
Član
Merrro je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Posalji podatke od komsije ja tako stalno radim postar crče nosajuci njemu neke kuverte a on jadan ne zna ni tko ni sto mu salje a ja crkajem od :lol::lol: a ako i dobije te pare a nece komsija je jbg;)

Oj al se ismija Bože dragi, al RAYMO je kralj najjaci :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ne moraju sve poruke ovog tipa biti lažne. Meni je jednom došla poruka:"Dobit ćeš pi*ke, i dobio sam":D
 
ma istina jasta, kakva varka. gdje nece biti istina da su hiljade ljudi u bih dobili po skoro milion od coca-cole..sto bi nas lagali ljudi. :lol: ja ocekujem 2 miliona funti da ce mi doci u porodicu od coca-cole :icon_biggrin:
 
Član
hahah prije dvije sedmice doslo mi isto na mob.odgovorio jednom na mail i dosli neki formulari da se popune... ma ko ce ti dat oko milion eura haha:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top